Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 104 acc 91 smith!!! 9000k!

Soovitatud postitused

Nimi : brightus

att 80

def 76

str 80

range 83

pray 63 ja ülejäänu vaadake ise, msnis võin pilte ka saata!!

recs,bank bin: Maas mõlemad annan täiendava info kaasa!

Rate,irl raha ei võta stakerile rs raha vaja.

MSN : [email:d04o8bp1]palota@hot.ee[/email:d04o8bp1]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Scammer ikka ,scammis mul 330 EEK tõestued olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja veel räägid et ma olen varastanud mingilt karlilt 550.- ,ei ole see nii ,kui sa scammid mind sa teed ju endaheaks! Mitte tema.Sellepärast see on vale jutt.

 

Sa õpid kalamaja põhikoolis,varsti tulen külla ja saad näkku maksad kõik mu 630 EEK tagasi,ja teistele ka keda scammisid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igastahes oled scammer!Mul oli üks kiri tulnud Põhja Politsei Prefektuurist et pean emaga minema sinna ja avalduse kijutama ,aga andsin andeks teist kroda juba mitte, saad peksa nii et jääd invaliidiks.Otsi töö endale ,varastamine pole teenimine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igastahes oled scammer!Mul oli üks kiri tulnud politsei prefektuurist et epan emaga minema sinna ja avalduse kijutama ,aga andsin andeks teist kroda juba mitte saad peksa nii et jääd invaliidiks.Otsi töö endale ,varatsamine pole teenimine

 

Tüüpiline 5 aastase lapse jutt, "Saad peksa nii et jääd invaliidiks"! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tüüpiline 5 aastase lapse jutt, "Saad peksa nii et jääd invaliidiks"! :D

 

Sorry ,mul oli nii kuri tuju,et jamh.Järgmine kord püüan mõtekam olla.:rolleyes:;)

Teema võiks lukku panna niikuinii Counter Strike banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Counter on hea ****kas jah ma sain ka scammy 720.- tahtsin kasutaja osta aga sain scammy.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma lähengi varsti kui ta msni ei tule mõne aja jooksul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
ma lähengi varsti kui ta msni ei tule mõne aja jooksul

 

Ment ei aita sorry.

Oma sõnad aitavad või lähed ise kohale.

Sõber sai 3k scammi siit ja ment ei liigutanud kulmu ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See noob jas mulle sellist plära et mingi Ma scammisin Karlilt 550EEK ja sellepärast ta scammis.

Aga kelle heaks ta scammis? Enda või Karli? ikka endale...

See on NoNoobs.

Ja see mida ta räägib pole tõsi.:mad:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sul tekib scammer

siis sul vaja IP-aadress olema

ja ment paneb sinna IP-aadress siis leiaks kohta

näita talle tõendid kui palju IRL raha scammis.

siis saad raha tagasi HAPPY!

 

Mente ei koti see värk, kui mingi Interneti mängudega tegu on. Sama hästi on keelatud ka kasutajate ostmine kui müümine.

 

Ainuke viis raha tagasi saada on sul minna talle uksetaha.( Selle all ma ei mõtle , et sa pead ta invaliidiks taguma , vaid tavaliselt sellistel scammeritel kusi püksis , kui läheb raha tagasi nõudmiseks )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mente ei koti see värk, kui mingi Interneti mängudega tegu on. Sama hästi on keelatud ka kasutajate ostmine kui müümine.

 

Ainuke viis raha tagasi saada on sul minna talle uksetaha.( Selle all ma ei mõtle , et sa pead ta invaliidiks taguma , vaid tavaliselt sellistel scammeritel kusi püksis , kui läheb raha tagasi nõudmiseks )

 

Ma ei tea kuidas on lugu sellega, et kui oled raha kellegile kandnud et acci osta.

Sellega saab VB minna menti lihtsalt petmise p2rast ( eriti kui ta on varastanud ka eelnevalt)

Kui sult aga ise scammitakse account 2ra ( parem kui mitte myymise ajal ) siis selle

eest saab minna politseisse infovarguse eest.

Minul hackiti eelmine messenger 2ra, ja kui ma peaksin kuskilt teada saama

kes selle 2ra hackis siis ma saadan politseisse kirja identiteedi varguse eest. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Voodoorunneril õigus,virtuaal mängude /ost/müük/vahetus eestis keelatud ja karistatav kuni 32000.- krooni trahv:)

Ma sain ise talt 9m scammed.

 

Sinult sain scammi 630.-:D

Sest NoNoobs aka Inglismaa aka Counter strike oled sina sest sul profiilis kirjas et su runescape kaustaja on brightus mis mulle pidi müüma.Ise saad avalduse nh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinult sain scammi 630.-:D

Sest NoNoobs aka Inglismaa aka Counter strike oled sina sest sul profiilis kirjas et su runescape kaustaja on brightus mis mulle pidi müüma.Ise saad avalduse nh.

 

Jah oli brightus müüsin talle selle acci 7milli,eelmine nädal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi teab kus see counter strike elab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.