Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Evulatsion DJ raadio !

Soovitatud postitused

Ennem õppige arvutis ära see ja arvutis otse mixides täitsa piisab raadio jaoks...

ja kui tahate et pmst koguaeg oleks keegi sees ja mixiks siis vaja sitakd inimesi kes oleks nõus ja oskaks, sest ei usu, et te pool päeva viitsite mixisa ja niimoodi päevast päeva...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

120 eeku .. , aga noh välismaalt.

 

64 Kbps : 50 Listeners : SHOUTcast Radio Server Hosting

Unlimited Bandwidth

Instant Setup

Free Setup

 

Please enter in what you like to have for your shoutcast username and password below. Please enter your shoutcast username in lower case. The shoutcast password will be used for both your control panel and your DJ password.

 

10$ kuus , dollar on umbes 12 eeku , 10*12 = 120.


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui Rene oli eetris, siis sai ikka temajuures käidud, ning huumorit tehdud, vahepeal oli tänu Renele 27 kuulajat, ei tea palju nüüd on, kuid oluliselt vähem ma arvan.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänan väga aga Evulatsion mitte Evulation ... Aga ikkagi tänud :) , esttalk : ei ole veeel , hommikust kui ärkan siss ruttu arvutitaha ja raadio k2ima :) , ning Tipzu : , Oli niipalju vä :O:D ? Ma ei tea ise ka et niipalju oleks olnd aga nnh jh :) kuna ta inactive siis kahjuks enam ei saa :S , otsime vaikselt uut kellel oleks rohkem aega , aga see ei tähenda , et Rene täiesti ära kaoks , ehk saaks tema ka mingi kell eetris olla :)

 

Playlistis hetkel 38 lugu . ( Arvutis on mul neid yle 3k , aga k6ik mingid vanad ja pa*ad .. , k6ik need 38 on juutubest tõmmatud :) )


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.