Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Lvl 70 mage 94, str 83 , ~115 zeali olemas

Soovitatud postitused

Müüa siis lvl 70 def 2 pure moodi asjandus mage 94 ja 2m pank. Ette annan neile kes tunduvad usaldusväärsed, palju tehinguid, moded etc

 

Pakkumine teha siia, pmin msni kui olen huvitatud.

 

ZEALE ENAM EI OLE

100330114538.png

 

Mõtlesin ise atk 60 zerkeri teha, aga pole erilist viitsimist questida atm..kuigi paljud vajalikud skillid olemas

 

Müüa on ka selline low lvl hea starter Pure hinnaga 150.- (50k off str 78)

100330114354.png


Ever notice how you come across somebody once in a while you shouldn't have fucked with? That's me.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

150 pakkumiste mitte tülitada ? See def 2 viib hinna rämedalt alla, vahet pole, et see combatis jne midagi ei mõjuta, kohe näeb välja. Kui sa tõesti loodad, et saad 500+ selle eest, oled sa eriline loll :D.

 

On kasutaja algusest peale sinu jne jne ? Pakun ise 200.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vahetust? lvl 95 range 99

 

Huvitav pakkumine, aga jätaks vaele ..mul def 1 rng 99 olemas

 

150 pakkumiste mitte tülitada ? See def 2 viib hinna rämedalt alla, vahet pole, et see combatis jne midagi ei mõjuta, kohe näeb välja. Kui sa tõesti loodad, et saad 500+ selle eest, oled sa eriline loll :D.

 

On kasutaja algusest peale sinu jne jne ? Pakun ise 200.-

 

Kui ma mingit korraliku pakkumist ei saa, siis lihtsalt ei müü...perfect atk 60 veng zerkeri alus on ta, QP 81 atm . Ma paaniliselt ei ürita tast lahti saada, pigem olen huvitatud sellest, et keegi on võimeline tegema pakkumise millega ma ise tahaks müüa.

 

Ei ole esimene omanik, kuid esimest omaniku tean rl ja ta ei pannud reqe, e-maili jms üldse peale...et kõik need on esimesed ja ainult minu teada


Ever notice how you come across somebody once in a while you shouldn't have fucked with? That's me.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahetust maini vastu?

5x99

Skill Total 1973

12 Päeva p2p

Cmb 132, Bank ~12m

Esimene omanik

 

Pm kui soovi


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

palun tee sw pilti.

kus on näha zeale :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Bump

 

Vahetasin vahepeal 132 vastu, aga ta osutus Scammeriks. Võtsin acci tagasi ja panen uuesti müüki.

 

100324231644.png

 

Nimi on muutunud ja statsid str on 87! Desert Treasure on tehtud! Bank on nüüd ilusti üle 6m


Ever notice how you come across somebody once in a while you shouldn't have fucked with? That's me.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.