Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Teen tule keepe!

Soovitatud postitused

Tehingu kirjeldus: Teen siis tule keepe.

ranged võiks olla vähemalt 70+ ja def 40 aga mida suurem ranged level seda odavam on!

Kui tahate et ma kõik waved ise teeks siis võtan selle eest ka rohkem raha, kuna see võtab kuni 2 tundi aega. Kui ainult jad siis palun logige 61 wave ajal välja, et ma saaks ise 2x360 tappa.

def 70-99 gear võiks olla selline:

1266153741.png

Kui pole piisavalt raha, et osta neid asju siis saab ka ilma archerita teha ja mõne asja veel välja vahetada. Barrows kindad, karils armor jne saab veel juurde lisada kui raha on.

Ma saan furyt/archerit/armadyl armorit laenata enda mainilt, kui just ags väljas pole.

def 40-69 gear

1266190737.png

Stole saab välja vahetada holy symboli vastu, kui pole pray 60.

Barrows kindad, black vambs jne. Üldiselt geari juttu saab msnis rääkida, mida vaja, mis võimalik ja mis peaks olema.

Selline inv siis

1266176378.png

 

Hind: Kokkuleppel

Hind sõltub teie levelitest ja sellest kas ma pean ise algusest peale tegema või ainult jadi tapma.Tehingu sooritamine: Panga ülekandega

Msn: poju1[at]hotmail.com

 

Tehtud tööd:

1266253850.jpg

1266209107.jpg

 

Rs24 teema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tegi mulle cape siis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.