Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: cb 91 rune miner!!!

Soovitatud postitused

Müün siis enda kasutajat neegritura Cb 91 str 85 mining 85 att70 def 60 range 67 pray 54 mage63 rc 35 hp 77 agiliti 57 smith 59 herb 30 thief 50 craft 67 flech 47 slay 44 fish 65 cook 73 fm 75 wc77 farm 37 construktion 1 hunt 4 summonin 1 total 1283

 

 

Annan kaasa nii palju infot kui mäletan.

Sellest infost piisab et kasutaja iga hetk tagasi saada.

pangas on asju umbes 10m väärtuses hetkel aga rune minemisega alati võimalik seda kiirelt suurendada.

 

 

Hea meelega laseks kasutajat kontrollida ja kui kahtled kasutame middle man teenust, mille eest maksad sina!

 

Kasutaja eest sooviks saada vähemalt 250kr.

Pakkumine algab nüüd ja kui summa ületab 500.- annan koheselt ära. samuti lõppeb pakkumine 3 päeva pärast.Kes selleks hetkeks on rohkem pakkunud saab endale. (summa peab olema suurem kui 250.-)


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pildid on vajalikud!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei oska piltidega jännata... Ma võin teha pildid mis on lõikamata...Aga kunagi proovisin neid siia ülesse panna siis ei lasknud.


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kellelgi piltide soovid siis ma võin neid saata teile msnis palju soovite.... või õpetage mulle kuidas ma neid siia saan ülesse panna!!!

 

Kui keegi täna ostab siis annan 220.- eest kohe ära (SEB pank)


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.