Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: dds/whip staker: 72 71 60

Soovitatud postitused

Runescape nimi: Totzzzz (cb 79)

Levelite pilt: totzzzistatsid1wr9.png

Questide pilt: totzzzzistatsid2uc2.png

Panga pilt: Panga teen tyhjaks kuna k6ik l2heb uuele kasutajale.

No bank pin pilt/no recovers pilt: Kahtlane, kui panen cancel recovery questions siis on kiri et there are no pending recovery questions to cancel, aga tegelt on recid peal, saab msnis kaasa. V6i kui oskate 6petada kuda maha v6tta v6tan maha.

Mingi lisa info kasutaja kohta: Kasutaja on minu tehtud, ma tean selle kohta k6ike, kellegi teise käes pole ta ringi k2inud. tehtud on ta 2007 aasta suve algul. Kasutajal on 29 päeva p2p left. Hea staker, msnis v6in v6itudest pilte saata. K6ik muu vajalik msnis.

Hind päris rahas: Ei müü

Hind rune rahas: 3m

Hind rate solides:

Kontakt (tel number/email/msn): [email:tvv278vh]rammstein107@hotmail.com[/email:tvv278vh]

 

MYYN AINULT MM-I KASUTADES. EI KAVATSE ROHKEM SCAMMI OHVRIKS LANGEDA. TASUN ISE KULUD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on nii raske ja risk on ju suur. ma arvasin et selleks on ikka mingi eraldi koht kust saab vanasi recce maha v6tta. Aga noh, eks ma annan siis recid kaasa:D Annan kogu info mis selle kasutaja kohta yldse olemas on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soz for OT.

Aga sa pead küll eriti luuser olema, kui ei suuda kasutajal Rescovereid maha võtta, vaatamata sellele, et olemas õpetus isegi selleks.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.