Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scämmitud Gostosa poolt!

Soovitatud postitused

Peteti välja gunz the duel konto selle inimese poolt! Kontol oli umbes 600 krooni eest asju peal, ja + aastaid mängimist. Olin talle nõus eile andma konto 400EEk eest, tahtis kontot ennem. Rääkis veel, et tal niipalju tehinguid ja et kindlalt saadab.. sai siis konto, ja tegi väidetavalt tehingu eile ära. tunnid hiljem ei olnud raha üle kantud. Siis ütles, et kuna on nädalavahetus, ja et esmaspäeval saan. No olgu siis, tänaseks kella viieks õhtul ei olnud ikka raha üle kantud, ja MSN'is blockis ära, w läks offline selle peale, kui raha nõudsin.

 

ANNA MULLE TAGASI MU KONTO, VÕI SAADA SEE LUBATUD 400 KROONI. Muidu lähevad asjad halvaks.

 

See vahvel.net siin interneti äri tegemise koht ? Kas mingit tagatist ei ole, et mingi suva nolk lihtsalt niimodi teeb ? Ma otsin ta üles, kui oma lubadust ei täida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gunzi acc level 70?

asd2.png

 

eile rääkis msn sellist juttu, sorry kui bustisin sind, aga, eks ise tead kui scammid

 

See vahvel.net siin interneti äri tegemise koht ? Kas mingit tagatist ei ole, et mingi suva nolk lihtsalt niimodi teeb ? Ma otsin ta üles, kui oma lubadust ei täida.

 

kusjuures ei ole, see oli su oma viga, et niimoodi üle said. MMid on olemas, ning parem maksta tühised 25.- kui riskida sellega et vöid kaotada 10-100x suurema summa;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina ei scammi! Lubatud oli konto eest 400 krooni, ma ei tea misasja ta sinule ütles, aga lubas ta selle eest 400. Raha pole tulnud, ja kui küsisin, millal see raha siis lõpuks jõuab, siis läks kiirelt offline.

 

oli see sama kasutaja? lvl 70 ma mötlen. ma pole öelnudki et scammid, lihtsalt ütlesin et oma viga et scmmi said


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.