Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma ka aru ei saa kuidas rsg0d selle kasutaja kätte sai, aga põhimõte on selles, et ta scammis ja kui ma peaks nüüd selle kasutaja kellelegi maha müüma, siis äkki scammitakse see ära -.- kuigi mingit kahju sa tõepoolest ei tekitanud, niiet mina ei tea mis adminid/moded tegema peaks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegelt ma natuke uursin oma msn historyt sest see tundus veits kahtlane. Ja mingi roooxi nimmeline vms oli need andmed mule andnud ma vahetasin temaga kasutajaid, sain mingi cb 73+ maini ja selle user(i tixit i)i. tema oli selle väidetavalt ostnud tixitilt rs24.ee st vms nii, et mulle tundub et tixit hoopis scammer sest kuidas kasutja jälle tema käes vms ja järjekordselt müüb ta seda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rooooooxiga vahetasin kasutajaid, siis oli see kasutaja mis ta andis läinud ja ma ütlesin seda talle, ta andis mulle kasutaja tagasi, kust otsast see scam on?

Ta andis isegi p2p pin-i millega ta membuks tegi :O igati aus tüüp on tema ja ka mina pole midagi valesti teinud, ainuke scammer oled sina -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mida vittu kuidas mina olen scammer...ma lihtsalt võtsin kasutja tagasi mille sain vahetuse käigus ...minu poolest võime asja sinna paika jätte, sest mul seda userit (i tixit i) vaja ei lähe, endal vähe parem pure olemas või nii

 

okei, mul pole ka seda jama vaja et sa kasutaja uuesti tagasi võtaks, niiet seekord pääsed vist puhtalt ja unustame selle :X

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas saab keegi öelda, kes on warni väärt ja kes mitte. Kuidas seda otsustatakse?

Kui keegi minult küsiks, siis ma banniks küll, sest see ei ole tervislik, kui lampi kasutaja tagasi võetakse. Joppas hetkel, et see oli kellegi kasutuses, muidu oleks see kasutaja käiku läinud ja ehk kunagi siia uuesti müüki sattunud.

Ootan Silveri vastuse ära, kuid eeldan, et siit tuleb odav kilo hind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rsg0d pääseb puhtalt 4sure :) ärge pablage. Jumal kaitseb lolle ja joodikuid, joodik ta pole.

Ei huvita kui warn :) free will.

 

Siin ei saaks pmst mingit pääsemist olla.

Miks?

Teema alguses vend ajab tagasi nii kuidas saab.Teema teisel lehel tunnistab üles, et scammis

ja see vabandus, et ei teadnud kas keegi mängib acciga või mitte on lihtsalt SITT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
okei, mul pole ka seda jama vaja et sa kasutaja uuesti tagasi võtaks, niiet seekord pääsed vist puhtalt ja unustame selle :X

 

seekord...mis mõttes nagu ...see oli esimene ja viimane kord kui selle kasutajaga nii juhtu...juhul kui sa jätad asja sinnapaika...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas saab keegi öelda, kes on warni väärt ja kes mitte. Kuidas seda otsustatakse?

Kui keegi minult küsiks, siis ma banniks küll, sest see ei ole tervislik, kui lampi kasutaja tagasi võetakse. Joppas hetkel, et see oli kellegi kasutuses, muidu oleks see kasutaja käiku läinud ja ehk kunagi siia uuesti müüki sattunud.

Ootan Silveri vastuse ära, kuid eeldan, et siit tuleb odav kilo hind.

 

oled sa rumal vms, liiga ära joonud ? http://www.vahvel.net/showthread.php?33473-Teema-reeglid! ei sa üldse aru miks sa modeks said...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
seekord...mis mõttes nagu ...see oli esimene ja viimane kord kui selle kasutajaga nii juhtu...juhul kui sa jätad asja sinnapaika...

 

Mis see oli nüüd mingi ähvardus, et kui ei jäta, siis võtad tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HIM- ära seleta asjadest, millest sa mitte midagi ei tee. Väide "moded ei tee midagi" on siin foorumis juba ära kulunud ja, kui sa arvad, et sa teed paremat tööd, siis registreeti endale mingi foorum ja ole seal, ole kasvõi admin ja omanik, kutsu paar sõpra ja modereeri neid.

 

rs G0d, ma arvan, et ma olen ennast liiga ära joonud ja süstinud, sest alles 30 minti tagasi tulin ma väljast ja tänane automakkide saak on päris hea. Tegin 2 kotijooksu ja varastasin kolme pensionäri rahakoti- Nüüd saab õhtul veel juua ja süstida.

 

Mis aga puutub sinu juttu, siis kuidas saab see olla kellegi teise süü, kui sina oled see kes hakkad lambist mingi acciga huiama?

Ma ootan veel, et te mingit sooja juttu teeksid siin, ning siis ilmselt bannin sind, sest see kuidas sa alguses tagasi ajad ja siis ütled "well noh, tegin küll ja" ajab mind isiklikult närvi ja tänu sinusugustele mõrapeadele ongi see foorum täis mingeid pubekaid, kes üritavad iga hinna eest kedagi üle lasta ja "raha teenida". Olgu see siis mitmekordselt millegi müümine, või võõra acci vahendamine vms.

On sul veel midagi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pmst kui ma tema pärast banned saan siis küll jh

 

Nojah, eks nüüd näevad kõik milline sa oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.