Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foe

Soovitatud postitused

VIP

Kes seal Foes ültse kuulus on?

MMis on ntx I Mahatma I, Krazyfaken(esimene maxed p2p pure), TLP-s on hiei the pk... Kes foes on ?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uhm, Bonesaw Pk, I contr0lz I, kuigi tegi zerkiks ennast, aga oli kaua aega initiate pure.

I Pk Mods I,Dutch Lmfao, Uaex V Jad, kindlasti on veel, aga ei tule pähe :P.


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, ainuke, kes tõesti võiks öelda, et kuulsus on, ongi I contr0lz I, teised pole minu jaoks mitte keegi. Mahatma, contr0lz, dutch leader, cyal8erloser ja hiei, vot need on keegi, nemad on tõesti kuulsused, teised minu arust puhta wannabed. 1 Pure Devil on ka minu arust parem kui mingi uaex või siis bonesaw.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uaex oli algul minu teada black pure whipiga, nimega Uaex Pker. F Cape tegijana on ta I dont give a fuck . Nub vend .


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rofl kui mõttetu vaidlus , need vennad siin kes kommenteerivad et foe list on sitt pole isegi kunagi pkda saandki vist ? , või siis on need tavalised pjerid või siis 1temerid kes televad kohe kui tõsisem fight on. Tahaks näha siit ühte kritiseerijat kes teeks fair fight lõpuni mõne foe normaalse kasvõi senior memberiga nii et tal teletabbe invis pole ja tõmbaks lõdva "*unniga" talle ära

 

Ärge kujutage ette, ma nt olen olnud ise foes mingi aeg üle 3 kuu ja tean et seal pole mingid wannabe shitheadid, on isegi võimalus olnud nt uaexiga mitmeid kordi dmida kus mõlemal oli inv üle milli normilt. Tõesti sad on lugeda kommentaare vendadelt kes istuvad netis ja kritiseerivad neid kes on neist kümneid kordi paremad, kui te olete ise nii kõvad vennad siis miks te ise ei pk nende vastu ja neile kotti pähe ei tõmba ? Küllap nende nimede kuulsus ei sõltu ainult mingi sitase clipi tegemisest vaid tõesti riskidest ja oskustest mis ei tekkinud neil foorumites kommentaare kirjutades

 

GF

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rofl kui mõttetu vaidlus , need vennad siin kes kommenteerivad et foe list on sitt pole isegi kunagi pkda saandki vist ? , või siis on need tavalised pjerid või siis 1temerid kes televad kohe kui tõsisem fight on. Tahaks näha siit ühte kritiseerijat kes teeks fair fight lõpuni mõne foe normaalse kasvõi senior memberiga nii et tal teletabbe invis pole ja tõmbaks lõdva "*unniga" talle ära

 

Ärge kujutage ette, ma nt olen olnud ise foes mingi aeg üle 3 kuu ja tean et seal pole mingid wannabe shitheadid, on isegi võimalus olnud nt uaexiga mitmeid kordi dmida kus mõlemal oli inv üle milli normilt. Tõesti sad on lugeda kommentaare vendadelt kes istuvad netis ja kritiseerivad neid kes on neist kümneid kordi paremad, kui te olete ise nii kõvad vennad siis miks te ise ei pk nende vastu ja neile kotti pähe ei tõmba ? Küllap nende nimede kuulsus ei sõltu ainult mingi sitase clipi tegemisest vaid tõesti riskidest ja oskustest mis ei tekkinud neil foorumites kommentaare kirjutades

 

GF

 

Räägid minuga ?

1. Ma pole su kuulsustega fightinud, sest ma ei viitsi sul friikata oma statse nii kõrgeks.

2. Ka mina käisin pkmas, miljonid kotis ja seda f2ps ja üksi, mitte tiimiga. Ja tele kaasas ei olnud, sain surma. Well i dont care at all, nii et mida sa lits paugud, et ei julge käia? Oli palju raha, kas ma nüüd olen ka kuulsus w? Tapsin ka muidugi, aga surin, et ma kuulsus nüüd!

3. Sa tahad öelda, et kohe, kui vend on mingi wannabe kuulsus, on teisel kutil teletab või tele invis? Sa oled väga, ma rõhutan sõna VÄGA munn vend.

4. Ära kutsu mind pjeriks või 1 itemeriks, kui sa pole mind kunagi pkmas näinud, mina avaldan oma arvamust, sina ütled, nagu sa oleks isa. Well you're not.

5. Keda kotib, mida sa teinud? See, et mill kotis ja fightid, kohe kuulsus w? Who gives a shit, palju sul kotis on? Sul võib risk olla hea ja seda hea passida, aga kui pkda ei oska, ei tee su gear sind kuidagi kuulsaks või see mis sul invis on. Nii et stfu, sa järjekordne wannabe master pker.

6. Aga kuidas siis saavad nad kuulsaks, kui pole klippe teinud ? Jooksevad niisama runes ringi ja ütlevad: "I own like hell!"? Tõesti, see mis sa ajad, on arulage, kao perse tohlakas, mängi ruuni ja pane oma FOEga ennast põlema, mitte kedagi ei koti lihtsalt nii et stfu. Kritiseerin palju tahan seda klanni, neid nn. kuulsuseid. Nii et, eat shit and die runemaster.

 

BB JEWBACCA!


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hahahha , ilmselgelt on tegemist kahjuks ühe mõttetu alaarenenud inimesega, kes ei oska teisiti mind veenda kui rõhutada oma mõjuvõimu vulgaarsetega sõnadega.

 

Palun mina omanda normaalne leksikon ennem kui sa siin midagi seletama tuled laps :)

 

Ja see et sa mingeid vendi oled maha nottind ei koti mind nüüd küll vapsjee ? Minu arvamus on üks, sinul teine, mis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hahahha , ilmselgelt on tegemist kahjuks ühe mõttetu alaarenenud inimesega, kes ei oska teisiti mind veenda kui rõhutada oma mõjuvõimu vulgaarsetega sõnadega.

 

Palun mina omanda normaalne leksikon ennem kui sa siin midagi seletama tuled laps :)

 

Ja see et sa mingeid vendi oled maha nottind ei koti mind nüüd küll vapsjee ? Minu arvamus on üks, sinul teine, mis teha.

 

Kui sa ei suuda lugeda, ütlesin, et nad ei ole mingid kuulsused minu jaoks ja tõin oma näited välja. Sa tulid ajama, et ma tehku 1v1 ja FAIR FIGHTI mõne foe kuulsusega või basic memberiga. Ja et ma 1 itemer või pjer or what ever. Erinevalt sinust suutsin mina RSist ära minna, sina siia maani peksad seal enda arust ownerit. Ja mina mingi leksikoni sebima ? Sa mine sebi mõistus, taun. See ei ole arvamus, kui ütled mulle, et ma pjer või ei julge teha 1v1te or what ever. Too ennem korralikud näited, kui tuled tarka panema. Idikas oma foega. Rune ajud pehmeks keppinud.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
I Pk Mods I ja I Contr0lz I , pole klannis ( Nad 1ed parimad pured ) Mods sai kicki ja contr0lz lahkus ja nähtavasti quitib , ja ma arvan et Foe jääb peagi teiseks ...

 

Mods sai kicki ? Miks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.