Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

minu tulevase TURMOIL pure päevik

Soovitatud postitused

VIP
said jälle issilt abuset, et lõugad ?

pole viga siin võid ennast välja elada.

 

aii,

 

Mine palun arene kusagil mujal, kui siin foorumis. Ma arvan, et sinusugused tüübid ajavad enamus inimesi endast välja oma lolli mölaga. Kui sa ei oska mitte midagi asjalikku öelda, siis palun hoia oma mokk maas.

 

jou revo/antti vms, üks nendest pederastidest oled igastahes


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa oled ise veits anti peast vä?

 

ju siis aga tsau naine on revo/antti.

 

acci eest 2p

 

 

//30. sek pärast hakkavad ähvarduskirjad postkasti tulema mulle, revo tahab vastu hambaid anda kohe


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eino ütleme ausalt, pks on sul rohkem lucki kui skilli.

talu kriitikat, igaüks kes midagi halba ütleb saab kohe raunts24 vihaste pooldajate nerdrage tunda, need ütlused käivad rauno , mitte teie kohta, miks te nii puudutatuna tunnete ennast kohe?

Areng ja acc on hea, aga sa kasutad ära veidi liiga palju, ei aski kui fight, kasutad jumala lampi ss-i mis on üks noobimaid asju protecti kõrval, ma saan aru, et sa selle jaoks tegid selle pray, aga austa pk kultuuri kah veits.

annan 10p acci eest, 3 punkti pk eest.

kui kriitikat ei talu siis ära tee videot, kthnxbye

Shimmy out.

 

edit : võta flame kui õpetust, mitte kui riivamist su ego pihta, sorri, e-ego pihta.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

palju teid 15 aastaseid imelikke siin kisamas käib?

 

pac/imelik on 1 sama isik või 2 väga sarnast idiooti IMO.

 

ja shimmy sa võid oma e-ego omale sinnasammusesse toppida, ja ma ei tea mida sa edge pkist eeldad? hybrid sessioni ?

 

davai lennake oma järgmiste varikontodega peale..

 

*igatahes, kui keegi MODE kunagi siia juhtub siis lükkaku lukku se topic*, sorry folks otsige omale uus tuba, kus välja elada, mõttetu topic nagunii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.