Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

minu tulevase TURMOIL pure päevik

Soovitatud postitused

VIP
Mida te reostate seda foorumit mingite mõtetute spammimiste ja mölisemistega?

 

Rauntsil on hea acc ja ta on 5+ pker

 

Kadedus, mitte midagi muud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida te reostate seda foorumit mingite mõtetute spammimiste ja mölisemistega?

 

Rauntsil on hea acc ja ta on 5+ pker

mis sa reostad foorumit oma vigase eesti keelega ?

 

Kadedus, mitte midagi muud.

Ega sa oled ka omaette geenius. Ma ei tea kuidas sul on aga ma küll nagu pole kunagi olnud mingi pixli peale kade, eriti veel kui keegi saab mingi edges maha kellegi.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sa reostad foorumit oma vigase eesti keelega ?

 

 

Ega sa oled ka omaette geenius. Ma ei tea kuidas sul on aga ma küll nagu pole kunagi olnud mingi pixli peale kade, eriti veel kui keegi saab mingi edges maha kellegi.

 

Ma olen 100% kindel et sa oled ta kasutaja peale kade , sest sa ei võimalda nii head kasutajat.

Rauntsile edu ja jaksu , 9p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen 100% kindel et sa oled ta kasutaja peale kade , sest sa ei võimalda nii head kasutajat.

Rauntsile edu ja jaksu , 9p.

Damn... Kas sa oled loll või sa mängid lolli ? Miks ma peaks naq kade olema mängu peale mida ma ei mängi ? Ja kui mängikski siis ma ei oleks ka kade, kuna ma quitisin flat 99'st etc. Niiet jh. Aga ikkagi, suht mõttetu midagi õelda/arvamust avaldada, kuna kidid lendavad kohe kaela.

Pkers


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Imelik sa oled ise ka niivõrd loll hoia oma lõust kinni eks ? , keegi ei lubanud sul hakkata mölisema siin

kui sul midagi kellegiga möliseda siis tehke seda Pmi teel eks?ma ei viitsi igas topicus su kuradi mõttetuid poste lugeda

Fakk küll

 

Muidu ilus kasutaja kümps

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik sa oled ise ka niivõrd loll hoia oma lõust kinni eks ? , keegi ei lubanud sul hakkata mölisema siin

kui sul midagi kellegiga möliseda siis tehke seda Pmi teel eks?ma ei viitsi igas topicus su kuradi mõttetuid poste lugeda

Fakk küll

 

Muidu ilus kasutaja kümps

Pane silm kinni kui mu posti näed, säästad ennast ehk siis.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See, kes Imelikule midagi ütleb siin teemas halvasti, on KID! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no sander võib mängida minu ja im_lil_noobi acciga, kade ta nüüd küll ei peaks olema lol

ja tho, edges pkmine ei nõuagi mingit skilli, puhas luck ning võidab see, kellel pank suurem pmst.

nice acc, 10p, ainuke raskus selle pray puhul on low lvlina raha saamine tho.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis sa reostad foorumit oma vigase eesti keelega ?

 

 

Ega sa oled ka omaette geenius. Ma ei tea kuidas sul on aga ma küll nagu pole kunagi olnud mingi pixli peale kade, eriti veel kui keegi saab mingi edges maha kellegi.

 

vahi enda lause ülesehitust kõigepealt, tolgus.

 

no sander võib mängida minu ja im_lil_noobi acciga, kade ta nüüd küll ei peaks olema lol

ja tho, edges pkmine ei nõuagi mingit skilli, puhas luck ning võidab see, kellel pank suurem pmst.

nice acc, 10p, ainuke raskus selle pray puhul on low lvlina raha saamine tho.

 

igalpool foorumites pakutakse maine+ irl raha purede eest, kuna mainid on mõttetud. tiksud oma corpi pool elu kuni rs üle viskab, vinge.

pmselt kui mul on 5m pank ja vastasel 100m pank on autowin vastasele ? mida veel ajuvabamat ei osand välja mõelda? kui tähele pole pand käin ma whip+dds kombinatsiooniga pkimas(3.5m)

 

Eat.eat.pot,pot,veng,spec,spec,eat,eat,run.

suht pro.

mine tee järgi siis, mölised niiisama.

 

---------- Postitused liidetud 12:59 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:54 ----------

 

bump

5oh3j6.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
edges pkmine ei nõuagi mingit skilli, puhas luck ning võidab see, kellel pank suurem pmst.

 

Kõva segase panid maha praegu.

Pank võib sul 1M ka olla, ikkagi on sul skilli vaja, et ka edges kedagi maha võtta.

Ei ole päris nii, et lendad peale, safed ja ma ei tea mida muud veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ofc on vaja skilli..

mu mõte oli selles, et 100m pangaga inimene saab endale lubada agsi ja mõni vaesem on dragon scimitariga, pole just raske võitjat ette ennustada.

Ja raunts, kuidas kellegile, mõnele ei paku pinget pkmine, mõnele ei meeldi jälle skillimine ja pvm, niiet ära halvusta main accounte sellepärast, et lihtsalt sulle pkmine meeldib.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaatasin algusest lõpuni ära, päris huvitav. Aint et kust see raha nii kiirelt kasutajale tuli ? :D

 

Pole rsi ammu mänginud, mis asi turmoil pure on .. ?

 

turmoil on prayer millel 95 pray vaja ning annab boonust hästi vms .

ma pole eriline pker muidu .


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tulnud siia sõnasõda pidama, kuid leidsin ühe video, mis ajas mind üpriski muigele.

1:00

Muidu on sul suhteliselt kobe kasutaja. Edu!

 

ma ei saa aru , mis seal imelikku on , kui ta vahest surma saab :D? sa ei ole kunagi oma purega pvps surma saanud siis või? :)

no offence , lihtsalt mind ajab see muigama kui palju siin neid " pro pkereid" on , kes enda arvates pkimisest kõike teavad.

anyways , mulle vid meeldis. edu !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.