Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Anektoodid

Soovitatud postitused

leidsin huvitavaid anektoode kui oled anektoodi sõber siis sealt leiab igast kraami juku anektoodid loomade karikatuurid jne toon ühe anektoodi näite :

Nooruke õpetajanna joonistab tahvlile õuna ja küsib klassi käest: "Nii lapsed, mis asi see on mille ma joonistasin?"

Väike Juku tõstab käe ja vastab: "See on ju perse!"

Õpetaja puhkeb nutma ja jookseb suures ahastuses direktori juurde. Direktor kargab kärkides klassi: "Mida te kiusate õpetajat, millega te jälle hakkama saite! Niigi raske tänapäeval häid õpetajaid leida!" Vaatab siis tahvlile: " Ja kes kurat selle perse siia joonistas!?

 

mine vaata edasi anektoode : Huvitavad juku anekdoodid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AnekDoodid : )


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jukul on vanaemaga poes juku leiab 100 kr juku küsib vanaema käest kas ma võin võtta,vanaema ütleb mis maha kukkub see maha jääb.Juku leiab 200 kr juku küsib vanaema käest kas ma võin võtta vanaema ütleb mis maha kukkub see maha jääb.Juku leiab 500kr Küsib vanaema käest kas ma võin võtta vanaema ütleb mis maha kukkub see maha jääb .Vanaema komistab ja kukkub vanaema ütleb juku aita mind püsti juku ütleb mis maha kukkub see maha jääb.

 

See hea, paar kirjaviga on,aga mnjh


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enam vähem . :)

Kui ma ise loen siis mind ei aja kunagi naerma aga kui teised ette loevad siis ma hakkan täiega naerma .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.