Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Kiire ja Usaldusväärne ori!

Soovitatud postitused

Orjamisteemasid on mul siin olnud juba päris mitmeid, aga need on ära kustutatud ebaaktiivsuse tõttu. Nüüd on siis jälle uuesti pini vaja ja teen siia teema ;) Pikka loba ei aja, räägin kohe hindadest.

 

 

HINNAKIRI:

 

Questid:

Rasked questid(MM, DT jne..) = 1 RS HD PIN

Keskmised questid(2-3 questi) = 1 RS HD PIN

Kerged questid(~5 questi) = 1 RS HD PIN

 

NB! Queste olen teinud nii mainidele kui ka puredele, niiet ühegi questiga ei tohiks raskusi tekkida.(v.a. Nomad's Requiem)

 

Pest Control

 

200 Pest Control punkti = 1 RS HD PIN (Low boatis on hind kallim)

 

 

Kuna mul on vaja ainult 1-2te pini, siis kes ees see mees! Questid ja pest pointid saavad tehtud nii kiiresti kui võimalik. Kui mul peaks millegi pärast rohkem aega kuluma, teatan kindlasti.

 

Kui on mu teenuste vastu huvi või tekkis mingeid küsimusi, saada mulle vahvlis PM või võta ühendust MSNi kaudu: [email:21aajahp]m2eke13@hotmail.com[/email:21aajahp]

 

Usaldusväärsusega ei tohiks mingeid probleeme tekkida, kuid kellel on minust rohkem tehinguid, saavad kindlasti ette.

 

:ty


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.