Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Movie called FAIL

Soovitatud postitused

Ma ei tea, ma usun, kui mina esimest korda lumelaual seisaks, siis minu kohta saaks veelgi hullemat filmi teha.

vennal tegelt ju tahtmist on ja tehnika on ka ju... pole kõige hullem. Kiirusest on puudu, muidu saaks ilusti kõik slidid seal ära tehtud lõpuni.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuarust suht mõttetu! :D

Aga ära vaatasin vähemalt.:P


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, ma usun, kui mina esimest korda lumelaual seisaks, siis minu kohta saaks veelgi hullemat filmi teha.

vennal tegelt ju tahtmist on ja tehnika on ka ju... pole kõige hullem. Kiirusest on puudu, muidu saaks ilusti kõik slidid seal ära tehtud lõpuni.

 

Mäge on vaja mitte lumehunnikut

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lootsin mõnda head faceplanti näha :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eh, faceplant oleks küll asja ette tulnud, siis oleks see õiglaselt "feil" olnud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, minujaoks midagi põnevat ei olnud, aga läbi vaatasin :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Faceplant hakkab ju viimasest slidist. 4:08 ja edasi see oli otse näoga sisse:P vaadake hoolikalt. Film oligi tehtud sellemõttega, et kõik feil klipid kokku ajada:P

 

Bmw filmis täname:) Tõesti viga oli selles, et hoog oli väike ja juurde seda ei olnud kuskilt võtta:P

 

 

 

Bmw... 30-ndal kuutsekale võta kaamera kaasa:) teeme pargis korraliku video:P

 

Aga ega ilmaasjata fail nimeks ei ole filmil:D asjaette:P


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D suht fail video tõesti, mis mõttega pmst kõik klipid aegluupi panna tervenisti?:D lihtsalt venitas video välja ja ma panin poole peal kinni juba kuna ei viitsinud edasi vaadata seda uimerdamist:D

ise olen seal kõik railid peale selle kõige pikema äralasnud:D suht norm koht, aga tõstuk võiks ka olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:D suht fail video tõesti, mis mõttega pmst kõik klipid aegluupi panna tervenisti?:D lihtsalt venitas video välja ja ma panin poole peal kinni juba kuna ei viitsinud edasi vaadata seda uimerdamist:D

ise olen seal kõik railid peale selle kõige pikema äralasnud:D suht norm koht, aga tõstuk võiks ka olla :D

 

2 klippi oli ainult aeglasemaks pandud totu:D tõstuk võiks olla jah ei viitsi koguaeg kõmpida ja lauda ära võta.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.