Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Slayer

Küsimus

Teen endale kasutaja, millel def 1 ja hakkan tegema ranget. Kuna kui range on 60-62 siis lähen fire giantitesse treenima.

Nii, probleem seisneb selles, et ma tahaks teha samal ajal ka slayerit, ning ma mõtlesin, et kas on võimalik nii, et lähen slayer masteri juurde (mingisugune, kes annab fire giante) ning igakord vahetan seda taski nii kaua kuni tulevad jälle fire giantid? Sellesuhtes, et siis ei ole slayeriga väga suuri raskusi, sest kui ma teen range 75 või midagi, ehk pmst pean ma fire giantite peal tegema ligikaudu 1m xp, saaks päris hea slayer xp kah sealt. Loodan, et keegi saab abiks olla, oleksin väga tänulik.

 

 

// lisaksin, et tegelikut peaks see ju reaalne olema, kuna taske saab vahetada. Kuid ei ole proovinud ega midagi, soovin targemate käest nõu saada :)

:kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
oskab keegi siis öelda, kui mul see smoking kills tehtud ei ole, kas ma saan siis neid taske muuta või ei?

 

Pmst käid burthrope slayer masteri juures igakord, kui task ei meeldi ja ta annab sulle mingi lebo taski, mille sa pead ära tegema.Peale seda saad uuesti kõrgemate slayer masterite juurest taske võtta.

 

Vastus sinu küsimusele on tõesti ei.

Samas Fire giants ei ole ainuke hea treenimis koht.

Slayer taske on palju erinevaid, aga kui sa neid eelistad, siis ei tasu ära ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.