Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:All In One botti pakki! KÕIK OLEMAS!

Mis paketti hinnaks panna ?  

87 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis paketti hinnaks panna ?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
plju umbes ühe boti hind ,kui tegeled enam?

kas nii saab neid üle ka tõmmata kui bot ei crashi et lasen lõdva londiga kuni arvuti sulgub v bot client sulgub ?

oleks iseig huvi :=

 

Vahepeal ei tegelenud kuna ainult laupäev ja pühapäev saab :)

1 script on läinud 30.-

Mida rohkem seda odavam per 1 :D

 

UP AGAIN! Ostate rscheata.net ilt 5$ nädalase, 15$ kuuse ning 200$ lifetime :) saate kasutada rohkem kui ainult laupäev ja pühapäev :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kogu selle paketi peaks saama ka tasuta, regad sinna mis adre andis ja siis mingi koodi or sumthing saama teiste kasutajate käest, et nagu kutse or sumthing ja siis saad kasutada kõikke tasuta, aga no see jälle tähendab, et pead kellegagi heades suhetes olema or sumthin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol see millest ma räägin, on sama, maksad, saad kõikke kasutada kuuaega (pro authe) ja kui saad lihtsalt regatud, siis saab aint nädalavahetusel. Ma tean, millest räägin, isegi yritasin sinna kandideerida.

 

Mul polnud alguses seda pakki kui uurisin seda rscheata.neti teemat, ei leidnudkusagilt nn samu tasuta. Ostsin pro ja ikka ei leidnud. Kao nahhui siit teemast kui ei taha osta, reosta enda teemasid:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

.Sain authid kätte

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.