Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

vajaks nõu

Soovitatud postitused

Nimel vahest jälgin siin teie saavutusi jne ning siis tuleb alati ilge isu RS uuesti pelama hakata kuid probleem on sellest ,et olen Pk hingega ei meeldi eriti skillida jne ja ei suuda otsustada kas on mõtet mängida kui pk nii fuckd up nagu ta atm on ,et sooviks siis teie arvamusi jne ühe sõnaga üritage mingeid lahendeid tuua mis inspireeriks muidu kasutaja millega pooleli olen oleks Tank Ranger vms

Et: stats def 40 Questid tehtud(F2Polen) atack 40 str 61 range 52 hp54 pray9(ei teagi miks prayd tegin kuid arvan ,et kõrgemas lvlis tuleb kasuks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kehvas seisus. :)

Ise soovitan teha:

def 40/60

Attack 40 piisab

str 70+ Hea oleks kui 80+

range vähemalt 70, Soovitatav lvl oleks 80+

Prayer tee siis juba 44.

 

Soovitan p2p teha. Kui sa oled 92 aastal sündinud siis ma ei usu, et 40.- on raske saada, et pin osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kehvas seisus. :)

Ise soovitan teha:

def 40/60

Attack 40 piisab

str 70+ Hea oleks kui 80+

range vähemalt 70, Soovitatav lvl oleks 80+

Prayer tee siis juba 44.

 

Soovitan p2p teha. Kui sa oled 92 aastal sündinud siis ma ei usu, et 40.- on raske saada, et pin osta.

 

Ega ei ole küll jh aga ma ei ole nii pühendunud mängija ,et raha maksaks selle eest kuna tegelik kirg mul simracing ,kuid runescape oleks hea vaheldus kui simracingus parasjagu ei viitsi treenida jne ja nende pinnidega ei viitsi äritseda jumala teab kellelt pätsatud jne ja teine asi on see ,et ma ei ole 100% koguaeg arvutis jne f2p selles suhtes hea kuna mängid millal isu tuleb jne ,tglt usun ,et hetkeline isu kaob kh kiiresti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita . Väga sitt kasutaja .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.