Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Normaalsed moded siis VOL 2

Soovitatud postitused

Külaline blu

Robykene MA LIHTSALT PIDIN TEEMA TEGEMA KUIGI MA POLE SIIN FOORUMIS ERILINE "AKTIIVSUS ISE" ENAM.

FAK; SULLE ON USALDATUD TANELI MSN; ÄRA NUIA TEDA SEAL; MSN JA FOORUM ON KAKS ERI ASJA; ANNA TALLE RAHU; KURAT KUI MULLE TULEKS 24h MINGEID "OU NEEGER VAHETA TEEMA NIME" (JA MA EI IMESTA KUI SEE JUHTUKS JÕULULAUPÄEVAL VÕI 31 DETS 23:59) VÕI TEE SEDA JA TEIST; KARTA ON; MA SAADAKS SAMAMOODI PERSSE.VÄGA ÕIGESTI TEGI JA SEEPÄRAST TEEMAT KÜLL EI OLE VAJA TEHA! OLE ÕNNELIK ET SINUSUGUNE RSOR TA MSNIS ON, MIS ON SIISKI TEMA ERA MSN, KUHU MINA KÜLL NÄITEKS EI TAHAKS MINGEID PÄEVIKUTEGA SEOTUD A-LA LUKUSTAMISI. SEE ON NII VALE ET SA SELLISE ASJA PÄRAST TEEMA TEGID! TA POLE SU FAKING ORI ET PEAB SIND OMA ERA MSNIS KA ORJAMA!

 

1

 

KASUTA PMI! ma imestan miks tanel sulle blokki veel ei pannud.

 

 

äitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

niuniu ma kysisin normaalselt et kas saaks ja tänud ette ikka paukuma , see ei puuduta sind yltse ju , so stfu .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
niuniu ma kysisin normaalselt et kas saaks ja tänud ette ikka paukuma , see ei puuduta sind yltse ju , so stfu .

 

Kas sul enda mõistus ei võta et kui sa siis nuiaha hakkad et tahad modeks ega siis sa ammugi ei saa!

Ja muidu sa poleks modena suurem asi kah.

Kui modesid vaja siis alex ise valib?Ja arvad tõesti et kui enamus oleks olnud nõus sind modeks kas alex oleks teinud?ei usu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas sul enda mõistus ei võta et kui sa siis nuiaha hakkad et tahad modeks ega siis sa ammugi ei saa!

Ja muidu sa poleks modena suurem asi kah.

Kui modesid vaja siis alex ise valib?Ja arvad tõesti et kui enamus oleks olnud nõus sind modeks kas alex oleks teinud?ei usu!

 

Teine teema juba irw?:hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

postcount for life , siim?


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
postcount for life , siim?

 

 

Sinust ma ei saa endiselt aru. Kas sa lootsid selle eelmise teemaga, et Tanel eemaldatakse juhtkonnast sellepärast, ja asendatakse sinuga?

 

I'm sure it won't happen. :hi:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei lootnud lihtsalt, et mingi raske aidata , et ise peaks tegelema siukse asjaga , ma ei yrita mingi modeks saada siin hullult ookord lihtsalt oo teised teevad teema dvj teen ka siis , ega ma midagi lootma ei j22nd .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Robykene MA LIHTSALT PIDIN TEEMA TEGEMA KUIGI MA POLE SIIN FOORUMIS ERILINE "AKTIIVSUS ISE" ENAM.

FAK; SULLE ON USALDATUD TANELI MSN; ÄRA NUIA TEDA SEAL; MSN JA FOORUM ON KAKS ERI ASJA; ANNA TALLE RAHU; KURAT KUI MULLE TULEKS 24h MINGEID "OU NEEGER VAHETA TEEMA NIME" (JA MA EI IMESTA KUI SEE JUHTUKS JÕULULAUPÄEVAL VÕI 31 DETS 23:59) VÕI TEE SEDA JA TEIST; KARTA ON; MA SAADAKS SAMAMOODI PERSSE.VÄGA ÕIGESTI TEGI JA SEEPÄRAST TEEMAT KÜLL EI OLE VAJA TEHA! OLE ÕNNELIK ET SINUSUGUNE RSOR TA MSNIS ON, MIS ON SIISKI TEMA ERA MSN, KUHU MINA KÜLL NÄITEKS EI TAHAKS MINGEID PÄEVIKUTEGA SEOTUD A-LA LUKUSTAMISI. SEE ON NII VALE ET SA SELLISE ASJA PÄRAST TEEMA TEGID! TA POLE SU FAKING ORI ET PEAB SIND OMA ERA MSNIS KA ORJAMA!

 

1

 

KASUTA PMI! ma imestan miks tanel sulle blokki veel ei pannud.

 

 

äitäh.

 

Postcount much? Tanelilt võtke mode ära!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oo, aitäh siim ;)

 

Räägin natukene, miks te vahel nii üle viskate:

1) Kas sa pinni müüd? - Vaadake mu teemat, ma ei tegele sellega juba ca 2 kuud. Iga päev, IGA PÄEV on vähemalt 5 inimest, kes küsivad: "Kas sa pinni müüd?"

Te ei kujuta ettegi, kui üle see viskab, ei müü never neid enam.

 

2) "Õu muuda mu pealkirja"; "See on ju SINU TÖÖ". Sageli ma olen vastutulelik ja muudan selle pealkirja (teemat tehes mõelge pealkiri, mida ei peaks muutma ja millega te ka hiljem rahul oleksite.), aga tõsiselt üle viskab, kui hakatakse käsutama või lihtsalt mölisema mingil 1.jaanuaril. No sorri et veits kehva olla on, ole õnnelik et sa msn listis veel oled (väga paljudel olen ma jäädavalt offline)

 

Robykene, nende postituste ja teemaga sa pigem teed endale halba mainet, kui üritad siin minu elu mustata. PM on üks tore asi, seal ma olen alati muutnud teiste pealkirjad, kui need juba muudetud ei ole + modesid on meie foorumis väga palju.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tanel sellest tulebki see värk, et kui sa üks kord muudad neilt teema pealkirja ära siis nad pmst hakkavad arvama, et sa oled mingi hull bott ja kavatsed kohe seda teha. Teemapealkirja muutmine ei ole mingi ränkraske töö aga ikkagi kui sa tegeled samalajal oma isiklike asjadega siis ei viitsi sa seda foorumit lahti kakkuda, et teema pealkirja muuta.

 

-Aitäh!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.