Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin kedagi, kes kasutajat shareks.

Soovitatud postitused

VIP

Tere!

 

Sissejuhatus:

Otsin inimest, kellel on mingi norm kasutaja, aga ise ei viitsi eriti mängida..

Kasutajal võiks normaalselt raha olla ehk armor ja weapon..

Otsiks siukest kasutajat, millega saab kenasti GWD käia..

Queste võiks ka korralikult olla, et saaks igale poole minna :P

Hea oleks kui suur range lvl, saaks armadyl/saradomis käia..

 

 

Miks tahan shareda?

Kuna ma tõesti ei viitsi ise treenida ja queste mulle nagunii ei meeldi teha + et sellist kasutajat osta, millega saaks edukalt GWD käia maksab ka kena kopika ja praeguses majandus olukorra ei tahaks raha sellise asja peale raisata..

 

Kasutajat ma treenima ei hakka.. ütlen kohe ära :)

Põhi asi mis mulle meeldiks oleks käia GWD..

Mul oli enda kasutaja kellel olid att 87 str 99 def 80 hp 92 ja sellega käisin suht igapäev GWD suvel, aga sain banni, kuna kasutasin rsbot.org scipte.. :P

 

Pole vaja karta, et kasutaja banni saaks, sest ma ütlesin, et ma treenima ei hakka ja botti ma ei kasuta..

 

Kui kellelgi pakkuda midagi siis võta ühendust: [email:1s78t52f]onlineraadio@live.com[/email:1s78t52f] (Kasutan seda tihedamini.)

või [email:1s78t52f]marko_307@hotmail.com[/email:1s78t52f]

 

 

Ärge pakkuge 1-2milliga acce.. Ma ei viitsi mingi scammed kasutajatega midagi teha..

Pank võiks vähemalt 15mill olla, et oleks millega GWD minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tra kuradi idioot, kes se loll sheeriks sinuga "ah mingeid sitte acce ärge pakkuge, tahaks et pank oleks mingi 100m" kuradi ajudoonor, rämedalt ajavad närvi sellised tüübid..

Sellised tüübid? Kui sa midagi ei tea siis ole vait äkki?

Sul pole midagi pakkude peale spammi..

Kui sa natuke vaadaks ja mõtleks, siis ma editisin seda päeval, sest Revo (tuntut scammer) lisas mind ja pakkus mingi lvl 130+ 2mill bank.

Mingi aasta tagasi pidi ta selle mulle tasuta andma, aga kadus ära kuhugi..

Ja ma ei ole mingi ori, et viskad enda scammer kasutaja mu kätte ma teen 10milli peale ja siis võtad kasutaja ära..

on sellel mõttet?

 

Sinusugused tatikad ajavad mind närvi, kes kirjutavad ennem kui mõtlevad..

Spammi kusagil mujal.. Sinu kõnepruuk on juba pikka aega häiriv olnud ja sind ei sa kunagi tõsiselt enam võtta..

Mine õue ja ole sõpradega kuradi närvihaige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tee ise omale acc või osta.. keegi ei hakka oma head maini sinuga sharema, pärast ah kuule, mul igav lähen pkn raha maha natuke TÕMBA NAHHUI LITS, osta omale kasutaja või tee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tee ise omale acc või osta.. keegi ei hakka oma head maini sinuga sharema, pärast ah kuule, mul igav lähen pkn raha maha natuke TÕMBA NAHHUI LITS, osta omale kasutaja või tee

 

Miks tahan shareda?

Kuna ma tõesti ei viitsi ise treenida ja queste mulle nagunii ei meeldi teha + et sellist kasutajat osta, millega saaks edukalt GWD käia maksab ka kena kopika ja praeguses majandus olukorra ei tahaks raha sellise asja peale raisata..

 

Niih, Mis sugused sõnast/lausest sa siin aru ei saanud?

 

Teeks nüüd nii, et kes ei soovi shareda, siis ei postita kah midagi?

Tegelikult võiks moded/adminid rohkem aktiivsemad olla ja bannida selliseid mõttetuid spammereid..

Teil ei ole vaja enda postcounti suurendada ju.. saage aru see ei tee teie epeenist suuremaks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no selle peale ma ütlen et ma ei usu et keegi sinuga shareb.. nagu juba palju öeldud siin "keegi ei soovi kokkumängida"

 

Päeval lisas üks mind, tal oli pakkuda peaaegu selline acc, mida ma kasutaksin..

aga ta pidi järgi mõtlema ja ütleb homme, kas on nõus..

 

 

Maailm ei piirdu ainult teie sugustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.