Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti SurfPub [24/7] UUS; UUS ;UUS

Soovitatud postitused

Tere!

Eesti SurfPub sai omale uue foorumi ja koduka, mis on veel tegemisel.

Tegin ka sms loosi, kus võib võita Admin+Vip 3 kuuks.

Eesti Surf Pub

Loosimises osalemiseks saada sõnum sisuga: FOR ADMIN numbrile 13011

Sms-i hind 10 EEK

Võitja selgub 11 jaanuar.

MSN: [email:1lbs9kf1]veidrik13@gmail.com[/email:1lbs9kf1]

Serveri saamiseks kirjutage konsooli: connect eestisurfpub.pri.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegemisel, aga mitte surf oma. Offical klann tuleb.

 

n2hh , ma tahtsin surf cl2nni , m6tsin et teeme surf cwesi :) see oleks ju l6bus v6i mis sa kostad meistrike :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga sitt server on sul mingi fucking relvad on isegi vippidele k6ik on tehtud nii et sa saaksid ainult raha kuradi rott selline sibul raibe vitukottt

 

owned

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii kirjutame natuke sellest nii öelda toredast administ. Ehk Aleksei aka hüüdnimega kits.

Pealsin täna päev läbi cs-i tema servus sõbraga koos, sõber on mängur migni 7aastat juba ja mängib aint sõjakaid. Nüüd see kits hakkas rääkima, et ma koodin, kuigi mai koodi, ma ütlesin, et olen lihtsalt osav, tema räägib, et ma pole temast elusees osavam. Sisi veel mõnel läheb aastaid, et prooks saada.Ma rääksin talle. et mul sõber mägnib ja ta 7a sõjakaid mängid, too ikka, et ma koodin ja aru ei saa. Pani mulle banni, kuna ma olen temast osavam, ehk sisi sõber on temast osavam, kuigi ma ise oman ka teda vahel ära, tema targutab,e tma noob ja tee omale cs selgeks. Selline munninahk on ta. Räägib muudkui, tee omale cs selgeks. Kuradi munn ahv on ta selline, paneb kohe banni kui keegi tast osavam.

Ta võib hakkatya rääkima, et ma palusin päeval talt, et ta teeks unbanni-jah ma aplusin, kuna sain asjatult banni. PAlusin ka veel,et ta teeks mind vipiks, kuna ma sõber jne- ta tegigi ja nüüd järsku hakkas sellist apska ajama. Servus ka keegi reegleid ei pea, siis räägib mulle, et ma kooder, kuigi ma pole tema servus koodintki.

 

Peace!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nii kirjutame natuke sellest nii öelda toredast administ. Ehk Aleksei aka hüüdnimega kits.

Pealsin täna päev läbi cs-i tema servus sõbraga koos, sõber on mängur migni 7aastat juba ja mängib aint sõjakaid. Nüüd see kits hakkas rääkima, et ma koodin, kuigi mai koodi, ma ütlesin, et olen lihtsalt osav, tema räägib, et ma pole temast elusees osavam. Sisi veel mõnel läheb aastaid, et prooks saada.Ma rääksin talle. et mul sõber mägnib ja ta 7a sõjakaid mängid, too ikka, et ma koodin ja aru ei saa. Pani mulle banni, kuna ma olen temast osavam, ehk sisi sõber on temast osavam, kuigi ma ise oman ka teda vahel ära, tema targutab,e tma noob ja tee omale cs selgeks. Selline munninahk on ta. Räägib muudkui, tee omale cs selgeks. Kuradi munn ahv on ta selline, paneb kohe banni kui keegi tast osavam.

Ta võib hakkatya rääkima, et ma palusin päeval talt, et ta teeks unbanni-jah ma aplusin, kuna sain asjatult banni. PAlusin ka veel,et ta teeks mind vipiks, kuna ma sõber jne- ta tegigi ja nüüd järsku hakkas sellist apska ajama. Servus ka keegi reegleid ei pea, siis räägib mulle, et ma kooder, kuigi ma pole tema servus koodintki.

 

Peace!

 

SA EI TEA MUNNIGI CSIST.

SEE VANT ÜTLES MSNIS ET TAL SKILL TULEB JÄRSKU, ET MA LÄSKIN SERVERIST ÄRA JA TAL SKILL TULI XD.

SIIS RÄÄKIS, ET MINGIT SKILLI POLE VAJAGI, ET TA JUBE PRO, ET MAX 5h-ga SAI JUBE PROOKS JNE. Igastahes want on wannabe friend. Päeval ka helistas ja halas, et ma ta unbanniksin ja teeksin vipiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, Joss sa päris taun? " mul sõber sinust proom":D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

12 aastased netiherod , kummagist ei saa mitte munnigi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.