Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Fc

Soovitatud postitused

Myyn siis fc teenust!

kui stats sellised:

att 80+ def 70+ str 80+ range 80+ siis teen guthaniga ja maxab 4m kui statsid lower hind t6useb

kui pure et def alla 70 siis peab range 85 vähemalt olema ja mage 92 et saab blood barraget kasutada ja v6ix ka olla parim armor. hind oleneb statsidest aga algab 7.5m per cape kontakt [email:4rwrvwc5]rsdanel@hotmail.com[/email:4rwrvwc5] kasutame mm maxate enne v6i kui olete usaldatav siis teen ennem ära. ou unustasin kirjutada et pray peab vähemalt 52 olema see on kõige tähtsam kui on kasv6i 1 lvl alla laxti hind 2x suureneb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ee 43 jääb pray potte vähex vähemalt mul jääx :D ei tea kas teistel onju 52ga restoreb 20 pray points 43-ga mingi 15 aint ja kayne west ma ei teagi sind onju ja hinnad on täitsa normaalsed olex parem panen hinnax 1m ve? lol kui ma veel ei osand fc teha siis lasin ka teistel teha vaatasin ikka kust odavamalt saab yee 2m ja 3m lasin teha guthanid ja asjad kadusid naq tina tuhka onju ehk siis tavaliselt kes low hinna panevad on scammerid vaata ntx eku131 ja proboy hindu 5m+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.