Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

dont drink and dive

Soovitatud postitused

SUPERVIP

kuidas see v6imalik et ta ellu j2i


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuidas see v6imalik et ta ellu j2i

 

Lõpuks suri ära juu. On igasugu juhtumeid olnud näiteks tean kunagi nägin sellist kus ühel vennal oli pool pead jahipüssiga otsast ära lastud. Ja vend jäigi elama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nägin seda videot juba ammu aga siiski tundub rõve.

 

Kas sa saaksid tolle video saata ?:ty

See video on siis sellest poisist, kes kaotas poole oma peast. Elutahe pidi tal väga võimas olema. LiveLeak.com - Kid Shot in the Head, Loses Half his Brain

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägin seda videot juba ammu aga siiski tundub rõve.

 

 

See video on siis sellest poisist, kes kaotas poole oma peast. Elutahe pidi tal väga võimas olema. LiveLeak.com - Kid Shot in the Head, Loses Half his Brain

 

omg, see on küll haige...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

elvakas see ei ole 100% fake:D.Ise seeda vaevalt vaatasin.R.I.P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See video on fake.

(ma ei hakka seletama.)

 

see poiss kes pool aju kaotad.. ta on elav näide sellest, et 90% ajust on meil täiesti kasutu..

Mõelge sellepeale, et kui te kunagi saaks 100% enda ajust täis informatsiooni, siis mõelge kui targad saavad inimesed olla..

Kõik need tuumapommid ja tipptasemel tehnoloogia on ülesehitatud ju tegelikult 10% kogu ajust..

 

Ei tea mis siis praegu oleks välja mõeldud, kui inimesed saaksid 100% ajust kasutada.. :P

Siis elaksid inimesed ammu kuupeal, marsil jne :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dont drink and dive when u can fuck and fly.

 

MIDA SA AJAD, QUOTE:

 

Don't drink and drive if you can smoke and fly.

 

Muidu, väga vana video juba, ning suht igav ka, nii mitu korda läbi ja lõhki vaadatud, ei usu eriti et fake, kuid seda ei tea mina.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See video on fake.

(ma ei hakka seletama.)

 

see poiss kes pool aju kaotad.. ta on elav näide sellest, et 90% ajust on meil täiesti kasutu..

Mõelge sellepeale, et kui te kunagi saaks 100% enda ajust täis informatsiooni, siis mõelge kui targad saavad inimesed olla..

Kõik need tuumapommid ja tipptasemel tehnoloogia on ülesehitatud ju tegelikult 10% kogu ajust..

 

Ei tea mis siis praegu oleks välja mõeldud, kui inimesed saaksid 100% ajust kasutada.. :P

Siis elaksid inimesed ammu kuupeal, marsil jne :P

 

Ega see ei tähenda et see 90% ajust niisama vedeleb seal. Mine proovi ja lase see 90% ajust endal välja ja vaata kas jääd ellu.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.