Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

wtf ? bot is...

Soovitatud postitused

bot jamab minuga , täna hakkas nii jamama , et panin autoCurseri peale , siis võttis curse siis pani right click dummy peal siis tuli sinna see ( cast curse -> Magic dummy ) ja siis ta lihtsalt liigutas hiire ära ja option läks kinni curset ei tulnud , siis tegigi koguaeg nii , xp ei saanud kuna curset ei teinud.

 

ja siis reinstallisin boti ( 2 dec oma uus ) siis tegi vapsee nii et vaatas korra inv vaatas kõik asjad üle , ruunid staffid olemas , siis tuli alla kiri et , out of runes , staffs , logging out.

 

 

kuidas saaks selle korda ? mõni option paigast ära ? ei usu kuna eile k6ik toimis ja lampi täna...

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

t6esti loodate siit abi leida?

 

Helpdesk | RSBots.net Helpdesk


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mida sa homo ajad ? mul on rsbots.net'ist mitte rsbot.org ja mul on 6 tasulist scripti , üksgi neist ei tööta, ja ma pole kusagil ban saanud , lihtsalt kordinaadid vms botil valed , olen proovinud dl jms , ei aita...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see bot ei tõõta OSTA omale bot mitte ära oota tasuta botti ja siis vingu omg sain banni

 

Hale vend oled, tõesti.

1119422-0you_may_not_be_as_gay_-med.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.