Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Kuidas teha end P2P ostetud pinniga

Soovitatud postitused

Tere!

 

Alustuseks mainiks ära, et vabandust kui siin juba selline teema on tehtud aga ma lihtsalt ei suutnud seda siint leida.

 

Miks ma suvatsen seda teemat teha?

Paljud on hakanud minuga msni teel rääkima ning küsima, kuidas p2p pinni sisestada ning mida teha, kui pin on vigane vms. Selle teema pühendan ma selleks, et ära õpetada kuidas teha end P2P uue Jagexi süsteemiga.

 

1. Minge RuneScape - the massive online adventure game by Jagex Games Studio ( Ei suvatse sellest pilti teha, kuna seda oskab igaüks teha )

2. Sealt minge ribale " Account " ning valige " Account Management "

Edasi valige sealt " Start/Extend Subscription "

45828181.jpg

3.Logige sisse oma kasutaja nimega:

47534692.jpg

4.Muidugi olete te ostnud välismaa pinni ning teie maaks on valitud " ESTONIA ". See muutke rahus ära. ( Inimene, kellelt ostate pinni avaldab ka riigi, kust see pin pärit on. Pealmiselt on United Kingdom e. UK )

Enne:

36249350.jpg

Pärast:

86694929.jpg

5.Kui riik on ära valitud, valite linnukese kas " Runescape " või " FunOrbi " lahtrisse. PS: Ma valisin " Runescape ", kuna teen P2P pinni õpetust " Runescape " -le

90920169.jpg

6.Nüüd on kaks võimalust. Kas teie pin on ostetud telefonikõnega või SMS-iga. Pealmiselt ikkagi lastakse SMS-iga osta, kuna see kõige kindlam. PS: Näitan vaid SMS-iga praegu. Kui tahetakse, lisan ka PayByPhone oma siia ;)

98510992.jpg

7. Sealt edasi tuleb sisestada suvaline telefoni number. ( Telefoni numbrit võib sisestada suvalt, kuna ise olen seda meetodit kasutanud. )

69240836.jpg

8.Edasine on kõige lihtsam. Sisestad oma 8 numbrilise P2P pinni ära ning saadki P2P. Kahjuks pole endal pilti, et näidata lõpp faasi, aga kui keegi nii lahke on, siis võib lisada siia ;)

76562548.jpg

FAQ:

Q: Kui mu P2P pin ütleb InCorrect Payment, mida ma siis teen?

A: Kaks valikut on siis. 1. P2P pin on vale! 2. Vale riik, vali uus !

 

Q: Kas see on sinu tehtud õpetus?

A: Jah, täitsa minu tehtud. Pildid isegi minu omad ;)

 

Q: Miks on su pilditel " Copyright By Liveboy & Pixlit "

A: Kuna mu Vahvel.net-i kasutaja on LiveBoy ning Rs24.ee kasutaja nimi on Pixlit.

PS: ILMA MINU LOATA KOPEERIMINE RANGELT KEELATUD !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena guide,minu arust siin oli juba üks aga pohhh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pildid võiks olla lõigatud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea guide .

 

Kleepsuks ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.