Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÜLESKUTSE: päästke foorum idiootide käest.

Soovitatud postitused

w00t sea on hea mõte!

 

See oleks hea lahend, kuid siis peab keegi juhtkonnast pidevalt passima arvuti ees, et kinnitada see registratsioon.

 

Sellele olete mõelnud et võibolla foorum saab just kuulsamaks ???

Kui see sms tasu tuleb

 

kuidas ta kuulsamaks muutub? kui foorum teha tasuliseks siis vähem inimesi tuleb registreeruma, st uus inimene ei pruugi teada, et see foorum pole poole aasta ees välja surnud.

inimene, kes ei ole sisselogitud, ei näe äri foorumeid, niiet ta ei tea asjast mdiagi.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellele olete mõelnud et võibolla foorum saab just kuulsamaks ???

Kui see sms tasu tuleb

 

tegelt siis sureb just välja...uued inimesed vaatavad et oo hea foorum liituks 10 eeku smsiga tuleb saata hui saadangi ja selline vast oleks nende reaktsioon

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma ei tea, kõik üritavad midagi head mõelda ja panevad nagu täiega puusse !

Et mingi et 10 minuti jooksul saab 1 posti teha.

Täiesti jabur ju .

Jälle on Hostage idee hea, et Moderaatorid/Administaator, kontrollib üle . Kuid me ei tea, igaüks võib spämmer olla ja kirjutab seda rs2eesti vastast sõna, mida me kustutanud oleme viimased päevad koguaeg =/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ei tea, kõik üritavad midagi head mõelda ja panevad nagu täiega puusse !

Et mingi et 10 minuti jooksul saab 1 posti teha.

Täiesti jabur ju .

Jälle on Hostage idee hea, et Moderaatorid/Administaator, kontrollib üle . Kuid me ei tea, igaüks võib spämmer olla ja kirjutab seda rs2eesti vastast sõna, mida me kustutanud oleme viimased päevad koguaeg =/

 

Tegelt, point on selles, et adminnil on võimalus näha topelt identiteete, enne kui nad üldsegi postitada saavad. ;)


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui see sms systeem tuleks ( mida ma vb isegi pooldaks )

siis minu arust peaks kindlasti see olema selline, et kasutaja saad sa foorumisse teha

ilma maksmata AGA, postitada ei saa enne, kui oled selle10, 5kr s6numi saatnud.

Sellega saaks v2ltida sellist asja et uued tulijad ei tea kas on tegu hea v6i halva

foorumiga ja ei julge liituda..ta saaks vaadata, lugeda, tutvuda foorumiga ja siis otsustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan et foorumi omanik peaks pöörduma politsei poole,sest inimene ebaseaduslikult rikkub tema foorumit ja raiskab moderaatorite aega.No teeme see süsteem smsidega,arvan et aitab.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan et foorumi omanik peaks pöörduma politsei poole,sest inimene ebaseaduslikult rikkub tema foorumit ja raiskab moderaatorite aega.

 

No mida veel? Kaebame presidendile?

Kus on seadustes öeldud, et spämm on seadusevastane?

 

Igat väljamõeldud asja ei tasu ka kohe postitada. See käib kõikide kohta.

Aga siiski on ääretult huvitav jälgida, milliseid ideid toodavad 12-13 aastaste ajud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatan jh et mu mõte on mõtetu,aga ei kustutand ei teadnud mida lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peaks natukene karmimalt hakkama neid "idioote" bännima. Ja registreerimise tegema nii, et mingi 10 eeguse smsi pead saatma, kui tahad uuesti liituda. Nii mõeldakse postitused läbi, enne kui vajutatakse "saada" vms. Ma arvan, et see siis tõstab foorumi mainet kah kõvasti. Siis need spammerid ja muud tegelased kaovad vaikselt ära ja jääb mõistlikum rahvas alles.

 

Lihtsalt minu arvamus.


[sIGPIC][/sIGPIC]

 

jou.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegelt võiks olla 25 liitumis sms vms ? oleks tore küll siis ei tehtaks enam mõttetuid kasutajaid


msn: [email:2ybzzqr2]radical10011@hotmail.com[/email:2ybzzqr2]

ei usalda enam ühtegi 0 tehinguga tüüpi !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.