Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tõeline Rollimäng [SA-MP]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii tahan öelda alguses et SIIA TEEMASSE EI SOOVI SELLISEID POSTITUSI NAGU: Mõttetu järjekordne RP server ja ma ültse ei taha postitusi kasutajalt Martinike.

 

 

Mis asi on Tõeline Rollimäng?

Tõeline Rollimäng on SA-MP server mis on loodud rollimänguks.Serveris on mitmeidki võimalusi ning paljud asjad on juba tõlgitud.Serveri base GM on LARP.

 

Serveris on üle 75 maja müügis üle kogu Los Santose linna

Serveris on järgmised autopoed: Kiired autod,Biked,keskmised autod,maasturid

Kui sa oled rollimängu serveris alles esimest korda siis meie adminid õpetavad sind kuidas teha rollimängu

 

Serveri ning foorumi andmed:

Serveri IP: 80.79.113.16:7777

Kohti: 50

Rent: Cemty OÜ

Foorum: trm.pri.ee

Foorumit jooksutab myBB Tarkvara

 

Kordan et ma ei vaja siia teemasse postitusi nagu mõttetu server jne.

 

TRM on loodud EvM mängijate poolt(Eesti Virtuaalne maailm,evm on nüüd surnud)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EvM on ammu surnud. Mr Giga lahkus ja kavatses EvMi foorumi (+śerveri) perse keerata.

 

Kuule tarkpea, nagu näha võtad sa endiselt seal sõna, kus sa ei tea ikka mitte tuhkagi. See ei ole punkt kus sa tuled siia oma 12a loogikat ja "kõva mehe" juttu ajama. Ma tean Gigat ja Ralfi päris hästi, nad said omavahel väga hästi läbi, tekib küsimus miks ta oleks pidanud???

 

Su süüdistustel puudub igasugune alus ja tõepõhi.. Sa mine vaata parem oma poste vahvel.netis, mõtle kas sa oled vaimselt stabiilne ja ära topi oma nina teiste asjadesse. Mul oli kokreetne küsimus OMANIKULE, millele vastab ka OMANIK!


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuletarkpea, nagu näha võtad sa endiselt seal sõna, kus sa ei tea ikka mitte tuhkagi. See ei ole punkt kus sa tuled siia oma 12a loogikat ja "kõva mehe" juttu ajama. Ma tean Gigat ja Ralfi päris hästi, nad said omavahel väga hästi läbi, tekib küsimus miks ta oleks pidanud???

 

Su süüdistustel puudub igasugune alus ja tõepõhi.. Sa mine vaata parem oma poste vahvel.netis, mõtle kas sa oled vaimselt stabiilne ja ära topi oma nina teiste asjadesse. Mul oli kokreetne küsimus OMANIKULE, millele vastab ka OMANIK!

 

Kui sa tahad kõva mees olla, siis mul tõestused olemas, mida sa tahaksid näha. ;) Kuradi tarkpea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jah mängisid seal EvMi mängijad,eriti enam ei tegele sest liiga palju fucking RP servereid eestis on üks kindel asi.Aga teed FUN/STUNt serveri kohe rahvast null,bs.Võib teema kustutada või lockida...


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.