Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aidake Z-Listeriks saada 3 veel vaja!

Soovitatud postitused

Tere, selline värk et ei ole siit foorumist enne abi küsinud ja nüüd siis küsiks, et mul lockerzis täis 17 liitunut aga vaja veel 3 liiget et saada z-listeriks, seega kõik kellel soovi lockerziga liituda siis saatke mulle siin PM koos oma e-mailiga ja saadan teile kutse!

 

 

Vaja veel ainult 3 lockerz liiget! saatke mulle PM ja oma e-mail ning saadan teile kutse niipea kui saan!

Vaja veel ainult 3 lockerz liiget! saatke mulle PM ja oma e-mail ning saadan teile kutse niipea kui saan!

Vaja veel ainult 3 lockerz liiget! saatke mulle PM ja oma e-mail ning saadan teile kutse niipea kui saan!

 

 

Loodan et saate aru kui väga mul neid kolme liitunut vaja :)


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[email:1e5nfyb3]Saabkahe.kordseltpunne@hotmail.com[/email:1e5nfyb3]


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

T-särgi saamine on suhteliselt ulmeline...Ma mingi kuu aega Z-lister ja pole särki veel saanud. See, aga et sõber sai IPhone skinni kätte, tõi kindlasti uskumust. Ma tellisin temaga samal ajal, aga mulle pole tulnud. Mul on selline tunne, et mõndadele saadavad...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

emm ma teen proxydega btw, suht lihtne ja samas mingismõttes turvaline.

 

Mudu sain ka täna särgi kätte mingi 2nädalat ootasin, ei uskunud aga njah, särgi pärast ple mõtet zlisteriks küll hakata, mõttetu kalts.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[email:3dkgzfty]kpa@gaming.ee[/email:3dkgzfty]

 

vöid kutse saata


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.