Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Seagripp!

Soovitatud postitused

Kuskilt keegi kunagi rääkis, et sellised viirused loodakse just selleks, et ravimifirmad teeniksid.

Ega need gripid ju ise kuskilt ei tule, linnugrimm, seagripp jne,

See vaktsiin pidi ise veel hullem mürk olema, jääd järjest haigemaks.

Ja oled pmst ravimifirmade ori.

Selline vandenõu teooria siis. :ninja:

 

Ise ei kavatse seda vaktsiini lasta omale kerre süstida enne, kui surm juba päris uksetaga on.

 

:-)


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bios jah täna õps rääkis, et vaktsiin ei aita enamustel juhtudel. Et see just pigem tapab sind. Selleks luuakse vaktsiin et ravimiteloojad jääksid kasumi. Ning grippi pidavat surema rohkem rahvast aja jooksul kui seagrippi. Eriti ei karda seda värki ning vaktsiini kohe ÜLDSE ei taha saada


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult, kuna gripp on viirus ja viirused ei ole elus ega surnud olendid, siis ei saagi neid viiruserakke kuidagi hävitada, pead lihtsalt läbi põdema selle ja vaktsiine on kahte sorti, neid mis hävitavad koheselt või need mis on haiguse vähendatud läbi põdemine.Teine variant neist muidugi 3 korda parem, sest kui haigestud siis immuunsüsteem juba läbi põdenud ja haigus läheb kiiresti üle. Küll aga ei tohi vaktsineerida teise variandiga haigestumise ajal. Loogiline, et asi läheb hullemaks. Minu arust vahet eriti ei ole, seagripp, tavaline gripp, viirushaigused on nad kõik ja nõrgemad lihtsalt surevad nendesse. Aitäh, et võtsite vaevaks lugeda mu haritlas hetke. :)

 

Üks hea soovitus: Hoidke inimestest eemale! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pekki Käin Rakvere Ametikoolis ja sealses ühikas on 2 haigestunut juba, no shit loodan et ainult loll jutt :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain orkutisse sellise kirja :

 

Tere head sõbrad

Tavaliselt ma masskirjadele ei reageeri. Tavaliselt kustutan, harva viskan kiiresti pigu üle. Selles kirjas oleva lingi ma aga saadaks teile edasi. Igaks juhuks!

Eks igaüks otsustab ise, kas see on tõsi või mitte...

Parimat soovides Teie Virgo

Kõigepealt lisan Alo jutule omapoolse kommentaari/info:

Kellel vähegi aru peas, mõistab, et see vaktsineerimise kampaania on ravimifirmade juhitud meeletute rahasummade tegemise plaan. Lastakse meediasse info, et surid inimesed mingisse haigusesse ("seagripp"). Kutsutakse vaktsineerima. Lihtsameelsed lähevad ja jäävad ka haigeks, halvemal juhul surevad. Tekib paanika -- lihtsameelne rahvas tormab massiliselt vaktsineerima -- surevad paljud. Veel hullem paanika. Miljonid surevad üle maailma. Ravimifirmad saavad MILJARDEID kasumit.

Vaktsineerimine on eluohtlik selle tõttu, et süstitakse väikeses koguses sama haigust, lisatud on ka ohtlikke (ja keelatud!) toksilisi ühendeid. Ravimifirmasid EI HUVITA inimeste tervis, vaid ainult KASUM. Olen ise ka näinud, et gripihooajal kõik end vaktsineerinud inimesed (ühes töökollektiivis) on haiglased ja viletsad, aga vaktsineerimata inimestel pole häda midagi, kui ennast normaalselt hoiavad ega külmeta. Mina pole kunagi vaktsineerinud ega tee ka seda edaspidi. Ka siis mitte, kui see kohustuslikuks muudetakse. Soovitav on lugeda põhjalikumat infot ühe Kanada inimese poolt, siin on: http://sgm.pri.ee/seagripi_vaktsiin.doc

* * *

Alo:

Ei noh, see on juba ikka totaalne idioodistumine, täielik ajupesu! Muidugi, minge kõik lolliks...

Pange tähele - Soomes suri krooniline haige, kaks vähihaiget ja 83. aastane inimene....seagrippi.

TULE TAEVAS APPI!

Ma arvan, et " tasub ennast vaktsineerida " ja just sellega OMA ELU OHTU SEADA.

Mina seda vabatahtlikult teha küll ei kavatse.

Parem juba kiire lõpp, kui lõputu õudus...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuskilt kuulsin ka seda, et selles vaktsiinis on mingit muna aineid sees ja siis need kes munale allergilised on, surevad kui vaktsineerivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti võimalik tglt, igasuguseid imelikke asju pannakse vaktsiini sisse.

nn: Aafrika rohelise ahvi kude. Method of producing a virus vaccine from an African green monkey kidney cell line - US Patent 5911998 Claims

Usa Sõjaväe poolt on selle ahvi liha vaktsineeride tegemisel isegi patenditud vms :-)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti võimalik tglt, igasuguseid imelikke asju pannakse vaktsiini sisse.

nn: Aafrika rohelise ahvi kude. Method of producing a virus vaccine from an African green monkey kidney cell line - US Patent 5911998 Claims

Usa Sõjaväe poolt on selle ahvi liha vaktsineeride tegemisel isegi patenditud vms :-)

 

Mis kuradi ahvi kude, nad topivad sulle sinna kõike muud huvitavat ka.

Et sa järjest haigemaks ja haigemaks jäeksid, siis oled nende püsiklient kuni surmani.

 

:uni:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

swine flu - part of the NWO ^,

 

 

Kuulsin, et Viimsi kool sulges juba uksed? Seal käib oma oma paartuhat inimest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olge ettevaatlikud siis, ei usu, et kellegil teist seagripp on, kuigi tunnen end ka täna halvasti.

Kui asi väga hulluks läheb, siis käige kindlasti arsti juurest läbi ;)

 

Ukrainas on jah väga ohtlik, pandakse piirid kinni.

Sel aastal toimub seal Juunior Eurovisioon 21.Novembril tahetakse üle viia, kuna keegi ei taha Euroopa riikide lapsi nakatada Ukrainas.

Loodan, et midagi ära ei jää, aga muidu on võimalus, et üks riik võib keelduda osalemisest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi seda kogu teemat läbi luegda, aga sõber näitas täna ühte videot.

Ameerikas üks tüdruk lasi ennast vaktsineerida ilma, et tal see haigus oli.

Peale vaktsineerimist tekkis tal mingi haigus (1 miljonile oli võimalus) ja nüüd kõndides ta lihtsalt ei suuda ennast kontrollida.Käed jalad käivad mega väärakalt.

Homme panen lingi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsi seda kogu teemat läbi luegda, aga sõber näitas täna ühte videot.

Ameerikas üks tüdruk lasi ennast vaktsineerida ilma, et tal see haigus oli.

Peale vaktsineerimist tekkis tal mingi haigus (1 miljonile oli võimalus) ja nüüd kõndides ta lihtsalt ei suuda ennast kontrollida.Käed jalad käivad mega väärakalt.

Homme panen lingi.

 

Ta lasi tavalise grippi vaksiinerida


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuulsin, et Viimsi kool sulges juba uksed? Seal käib oma oma paartuhat inimest.

 

Valesti kuulsid. Koolis pidi jah paar haiget olema(4&5ndast klassist) aga need saadetud kodusele ravile ja me peame ikka koolis käima ;) Viimsi koolis käib mingi 1200+/- inimest. Kui paar õpetajat nakatuvad tõesti mingisse ''grippi'' siis on suletud ka mingi nädalaks vist, või rohkemaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsi seda kogu teemat läbi luegda, aga sõber näitas täna ühte videot.

Ameerikas üks tüdruk lasi ennast vaktsineerida ilma, et tal see haigus oli.

Peale vaktsineerimist tekkis tal mingi haigus (1 miljonile oli võimalus) ja nüüd kõndides ta lihtsalt ei suuda ennast kontrollida.Käed jalad käivad mega väärakalt.

Homme panen lingi.

 

YouTube - WOMAN SEVERELY HANDICAPPED FOR LIFE BY FLU LAB SWINE VACCINES VACCINATIONS !!!!!! DYSTONIA

 

Seda videot mõtled?


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

See haigus oli sama aga inimene oli teine minu arust.

Ma väga ei keskendunud sellesse, aga jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksin hommikul kooli, midagi polnud, kooli ajal hakkas pea haledalt valuta. Kui koju tulin kraadisin algul oli 38.1 kraadisin uuesti kuna eriti ei uskunud siis näitas 38.2.. Jõin natuke gripi teed, tablette ja 3h magamist atm 37,6 palavik.

Eriti ei usu, et seagripp..


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Läksin hommikul kooli, midagi polnud, kooli ajal hakkas pea haledalt valuta. Kui koju tulin kraadisin algul oli 38.1 kraadisin uuesti kuna eriti ei uskunud siis näitas 38.2.. Jõin natuke gripi teed, tablette ja 3h magamist atm 37,6 palavik.

Eriti ei usu, et seagripp..

signa rottija, kooli tuled homme? mul ka õrnalt valutas pea koolis.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge kindlasti vaktsineerige, sest see on ohtlikum kui seagripp ise.. Mitmed inimesed on juba selletagajärel ära surnud. Seagripp polegi nii ohtlik, see on lihtsalt teine variant tavaliselt gripist, aga vaktsiiniga tapetakse pigem inimesi.. See vaktsiin on lihtsalt järjekordne viis, kuidas inimestelt raha välja petta. Sellepärast ka rõhutatakse meedias sellele nii palju, et inimesed paanikasse läheks ja seda kindlasti ostaks. USA ühes osariigis juba määrati 1000 USD trahv sellele, kes vaktsiinist keeldub. 1976. a tekkis seagripp ühest sõjaväebaasist, 40 millionit inimest vaktsineeriti ja sadu nendest suri. Järsku on see 2009 a. tagasi, mis näitab selgelt, et gripp teadlikult lahti lastud. Valitsused hoolivad ainult rahateenimisest... Vaktsiini asemel on pigem parim lihtsalt tervislikult toituda ja oma immuunsüsteemi tugevndada igasuguste vitamiinidega jne, eriti hea seagripi vastu on D vitamiin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.