Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Postcount

Soovitatud postitused

VIP
Pc is lifestyle,and im living it.

 

 

+1 pc

 

Me Olksiga samal möttel:)

 

niiet, jääb ära , kasvöi meiepärast lul:D


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks küll jaa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

+1!!!!!!! YAY!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

8 sõrne ? Sebi kuskil mujal pc'd.

Mulle meeldib PC, saab kekata, kellel rohkem, see lahe.

So No Thanks, but Idea is good.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei poolda .

 

Mai tea miks . = ]

 

4 posts to 1.5k 0mgz0r .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
8 sõrne ? Sebi kuskil mujal pc'd.

Mulle meeldib PC, saab kekata, kellel rohkem, see lahe.

So No Thanks, but Idea is good.

 

haha mul sust rohkem . :D:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

suhtkoht poolt ja vastu .

 

poolt - idiootseid ja mõttetuid postitusi oleks vähem,moderaatoritel oleks vähem tööd.

ma arvan, et mõttetute postituste sorteerimine võtab moderaatoritel enda aja siis jääks neil selle kõrvalt äkki aega tegeleda scammeritega .

 

vastu - samas võib juhtuda selline nali, et mingid idioodid võivad hakata just spammima, et tahavad sellist asja tagasi . ja nagu keegi ennem mainis, et siis postitatakse vähem, mis on tegelikult maru jama kuna siis muutub runescape nurk aktiivsevamaks( see teeks sellest foorumist rs2eesti jälle :L)

paljud inimesed tripivad siin foorumis foorumi mängude ja '' PC '' kogumise pärast siis muutuks foorum ebaaktiivsemaks paljudest väga-väga toredatest ja naljakatest liikmetest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vastu - samas võib juhtuda selline nali, et mingid idioodid võivad hakata just spammima, et tahavad sellist asja tagasi . ja nagu keegi ennem mainis, et siis postitatakse vähem, mis on tegelikult maru jama kuna siis muutub runescape nurk aktiivsevamaks( see teeks sellest foorumist rs2eesti jälle :L)

paljud inimesed tripivad siin foorumis foorumi mängude ja '' PC '' kogumise pärast siis muutuks foorum ebaaktiivsemaks paljudest väga-väga toredatest ja naljakatest liikmetest

 

Nõustun sinuga . ^,


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Smokey Sa raudselt oled vastu, kuna sinu tempot arvestades on PC Sulle Su emast ka tähtsam.

 

lol . :D

vastu muidugi .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vastu vist isegi, ei kõiguta see eriti. Keegi mainis, et kui pc ära kaotada võib foorum ebaaktiivsemaks muutuda, true.


-----------------------------------------------

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Msn: [email:1xfuobtr]Kermo_maine@msn.com[/email:1xfuobtr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vastu vist isegi, ei kõiguta see eriti. Keegi mainis, et kui pc ära kaotada võib foorum ebaaktiivsemaks muutuda, true.

 

Kust selline arvamine tuleb? Kas te tõesti käite siin foorumis ainult Pcd kogumas, või enne postitamist mõtlete et

"ahh ma ei hakka postitama niikuinii pcd ei tule :uni:".

Ma tean et kui mul on midagi öelda siis ma kriblan selle ikka ära.

 

Ja see Liikem,Uustulnuka, vanemliikme värk võiks olla arvutatud foorumis oldud aja järgi :ninja:


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isegi olen poolt selle asja pealt kuna jah suht mõttetu on See asi .

 

Ja parem oleks kui see teema oleks küsitlus kes viitsib siin postide seast hakata lugema kes poolt kes mitte! nii et Moded/Adminid/Foorumiloojad muudke see teema küsitluseks:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kust selline arvamine tuleb? Kas te tõesti käite siin foorumis ainult Pcd kogumas, või enne postitamist mõtlete et

"ahh ma ei hakka postitama niikuinii pcd ei tule :uni:".

Ma tean et kui mul on midagi öelda siis ma kriblan selle ikka ära.

 

Ja see Liikem,Uustulnuka, vanemliikme värk võiks olla arvutatud foorumis oldud aja järgi :ninja:

 

Kle ma vaatan et osad on teinud endale kasutajad juba 2007aastal aga on nüüd alles nendega tegelema hakanud mõni scämmar teeb endale acci praegu ja aasta pärast küsib ette teistelt kuna on juba olnud siin üle aasta liige.(see oleks halb mõte)Ma vaatan et osad koguvadgi siin ainult PC osaldel on juba acc olnud üle aasta või isegi rohkem ja on üle 1000pc ja 0tehingut(h)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
OMMG, millejaoks ma muidu siin foorumis käin . :O

 

pc,pc,pc......

 

 

Ma arvan et paljud lähvad üle rs24, kui siin pc ära kaob.

 

Paljud inimesed pole siin postcounti pärast....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle ma vaatan et osad on teinud endale kasutajad juba 2007aastal aga on nüüd alles nendega tegelema hakanud mõni scämmar teeb endale acci praegu ja aasta pärast küsib ette teistelt kuna on juba olnud siin üle aasta liige.(see oleks halb mõte)Ma vaatan et osad koguvadgi siin ainult PC osaldel on juba acc olnud üle aasta või isegi rohkem ja on üle 1000pc ja 0tehingut(h)

 

Sa siis arvad et spammerid on usaldusväärsemad?

Ega ma ei käsigi igale liikmele kes on juba 2006/07 siin olnud, ette anda.

 

Th3one, sinusugused lapsed võiksid tõesti mängukoopa foorumisse üle kolida.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa siis arvad et spammerid on usaldusväärsemad?

Ega ma ei käsigi igale liikmele kes on juba 2006/07 siin olnud, ette anda.

 

Th3one, sinusugused lapsed võiksid tõesti mängukoopa foorumisse üle kolida.

 

Kle ma pole seda väitnud vaid,et see kui kaua liige on olnud siin ei tohiks anda talle mingit eelist.Embleemi värk peaks minema tehingute arvu järgi.

Aga mul suht vahet pole kas pc on või ei aga need spämmerid käivad küll vahest oma mõtetute postidega pinda(ei taha kedagi solvata).(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paljud inimesed pole siin postcounti pärast....

Enamus tahtsid öelda.

 

 

 

 

+1

I


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

põhimõtteliselt on foorum ju ajaveetmiseks , ehk siis sisukaid poste tehke palju tahate ?

 

Aga lihtsalt mingit mõtetut pläma, võiks kuidagi piirata ?:)

Pc ära kaotamine oleks veits julm , kuna sellel on omad plussid , pigem teha mingi modede grupp vms , kes lihtsalt jagab hoiatusi mõttetu juttu eest .

 

Hoiatustele muidugi järgneb karistus !

 

See oli lihtsalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.