Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nii ongi

Soovitatud postitused

NSA (Rahvuslik Julgeoleku Teenistus ehk salapolitsei) ametnik Wayne Matson hoiatab:

„Seagripp on laboris geneetiliselt valmistatud salarelv eesmärgiga valla päästa hirm inimeste hulgas, et nad laseksid ennast vaktsineerida. On antud korraldus 4,2 miljardi vaktsiinidoosi

tootmiseks. Peale vaktsineerimist puhkeb ennekuulmatu epideemia. Esimene laine suvel, teine laine sügisel ja kolmas tuleb kõige hirmsam.”

 

Ilmselt kasutatakse sama taktikat, mida on kasutatud ka varem. 1918. aastal USA-s, peale sõjaväelaste kohustuslikku vaktsineerimist, puhkes nende seas enneolematu epideemia. Tehti

katseid, kus haiged köhisid tervetele inimesele näkku ja lausa suhu. Nakatumist ei toimunud.

See tõestas, et epideemiasse nakatusid vaid vaktsineeritud inimesed. Alguses nimetati see seagripiks. Tekkis skandaal, kuna ühelgi seal seda grippi ei tuvastatud. Siis nimetati see ümber hispaania gripiks. Tegelikult puhkes see USA pinnal ühes sõjaväebaasis, kus hakati vaktsineerima. Selle ”sea”gripi epideemia käigus hukkus 100 miljonit inimest. Ainuüksi Rootsis 27 000. Ühtegi haigusjuhtumit ei registreeritud nendes riikides, kelle riigikassa oli

tühi ja kes ei suutnud seda kallist Ameerika vaktsiini Rockefelleri laborist osta. Kreekas ja Egiptuses ei olnud ühtegi haigusjuhtumit, samal ajal aga hukkus Indias üle 20 miljoni inimese (inglased, omades tol ajal seal suuri kolooniaid, lasid vaktsineerida). Tegemist oli planeeritud massimõrvaga.

 

Nüüd valmistatakse ette teist massimõrva lainet. Süsteem tahab lahti saada miljarditest inimestest, sest ta leiab, et maailm on ülerahvastatud. Kui mulle tulev info, et vaktsiini sisestatud seagripi viiruse mälu on kosmose poolt kustutatud ja sellega teovõimetuks tehtud, tõeks osutub, siis jääb seekordne massimõrv ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päris vägev, viigu seda sitta hiinasse või sinna poole, seal neid elukaid ikka liiga palju.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige naljakam ongi see, et see ilmselt on tõsi.

Teate, mis veel naljakam on?

See, et, kui see vastab tõele, siis me ei saa kunagi teada kumb oli õigem asi mida teha:

A)Lasta ennast ära vaktsineerida.

B)Mitte lasta ennast vaktsineerida.

 

Nägin alles hiljuti dokfilmi, kusagil netis, kus räägiti just sellest samast vandenõu teooriast, et maailmas on liiga palju inimesi, ning ainuke viis nendest lahti saada, ning meie planeedi eluiga pikendada, on see, kui tekitatakse "epideemia" ja inimesed surevad "õnnetuse tagajärjel"

 

Ma ei ole mitte milleski kindel, kuid ma kaldun arvama, et see on tõsi.

Meil läks aega aastatuhandeid, et jõuda 1 miljardi inimeseni- maailma elanikkonnas.

Meil läks kõigest 100 aastat(ilmselt isegi vähem), et kuuekordistada see arv.

Mida rohkem meid on, seda kiiremini me kasvame, ning seda kiiremini jätkame oma kasvu.

Kui palju inimesi mahub veel siia planeedile? Tegelikult on juba praegu ilmselt liiga palju, sest ilmselgelt mõjutame me planeeti, ning kõike meie ümber.

 

Meie sigimisele ei saa lõppu teha, ega norme seada. Me ei sure piisavalt kiiresti ja mitte ükski võim maailmas ei suuda lõpetada inimeste ülikiiret "paljunemist". Mitte keegi meist ei lase endale ise süstida surmavat ainet, et "anda teistele võimalus"

Mitte midagi muud ei jää üle, kui tappa suurem osa inimkonnast, ning "alustada uuesti" sealt, kus me olime 100 aastat tagasi.

 

Võib mõelda, et "kurat, kuidas saab nii minna, et keegi võõras inimene/riik otsustab kas ma elan, või mitte... või veel hullem- tapab minu lähedased". Kuid, kui selline asi kätte võetakse, siis meil jääb kõigil jääb vaid see üle, et loota, et keegi pole nii julm, kuid ikkagi ei saa me mitte kunagi kindlad olla, mis täpselt saama hakkab.

 

Võib alustada enda peas debatti, kus sa vaidled selle üle, mis on õige ja, mis on vale.

Võib keerutada salakavalaid plaane peas edasi, ning tagasi.

 

Kas riik tõesti vaksineerib meid enne, kui "päris" haigus välja lastakse selle pärast, et meid kaitsta? Või hoopis selleks, et me just saaksime selle haiguse, ning sureksime?

Kas targem oleks ennast mitte vaktsineerida lootes, et surevad ainult need inimesed, kes on just selle "vaktsiini" saanud, või vastupidi?

Ma küll ei tea täpseid numbreid, kuid Eesti pidi vist saama 200k doosi vaktsiini?

Kui oma peas mõelda, siis mina mõtlen seda nii:

Kas riik jätab alles 200k inimest, või vastupidi- vaktsineerib 200k inimesi, et nad sureks, kui haigus lahti lastakse?

 

Ma arvan, et ma teen täpselt seda, mida teeb minu perekond, sest ma ei taha olla ilma nendeta, kui selline asi peaks juhtuma.

Kui "vaktsiin" on tegelikult just see, mis meid kunagi peaks haigeks tegema, siis ma vähemalt ei jää üksi ellu ja ei ela tervet oma elu ilma nendeta.

Kui aga "vaktsiin" on tegelikult ka see, mis meid kaitseb, siis ma elan loodetavasti õnnelikult oma elupäevade lõpuni, koos oma lähedastega.

 

 

Eks varsti saab teada, mis juhtuma hakkab- Kui üldse hakkab.

 

Kuid päris tore on oma peas veeretada mõtteid, et see riik ja ühiskond kuhu me kuulume, on väga salakaval ja suured ninad otsustavad seda, et enamik inimesi meie planeedilt peab surema.

 

 

Meil võiks juba selline asi ära toimuda, et teistel planeetidel hakataks elu looma, sest siis saaks ära minna siit, kui siin kõik perse läheb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kusjuures see võib täiesti tõsi või siis on ravimifirmad lihtsalt raha-ahned.

aga samas kuidas jäi selle nn. "Linnu-gripiga" see oli ka paar aastat tagasi ikka hullem teema aga asi vaibus päris kiiresti:O

kui see tõesti tõsi siis tõesti miks ei levitata seda Indias/Hiinas kus on tõesti rahvaarv kõrge.. miks peab selline asi jõudma meie niigi väikse rahva hulka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan küll, et see on täielik jama :D Aga kes teab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jama?

 

Uuri neid linke, sest see on päris huvitav, mis tegelikult toimub:

 

H1N1 Flu | Swine Flu | Bioweapon | Mass Vaccination | Cure

http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5244&page=1

 

Asi pole mitte rahas, asi on pigem selles, et see lihtsalt peab juhtuma, et maailm saaks edasi eksisteerida.

 

Kui sealt lugeda, siis hetkel on 72kg hübriidhaigust valmis.

Kas mitte pole kahtlane, et aastate kaupa on olnud selliseid haigusi nagu SARS ja Linnugripp?

Tundub nagu need oleksid olnud katsetused, ning nüüd on viimased käimas enne seda, kui asi käiku läheb.

 

Ma arvan, et see on salakaval plaan ja mitte miski ei muuda mu arvamust ilmselt:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1918 Grippi Pandeemia (Spanish Flu)

Kestis 1918-1920, umbes 50-100 millionit inimest suri. (3% kogu maailma elanikonnast, sel ajal).

Umbkaudselt 500mil. 1/3 oli nakatanuid.

http://en.wikipedia.org/wiki/1918_flu_pandemic

 

Tead kui asja uurima hakkata läheb asi üpris keeruliseks, ja tekib tunne et segataksegi jälgi ja on toimumas konspiratsioon :D

http://www.naturalnews.com/026779_swine_flu_patents_vaccines.html


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi pole mitte rahas, asi on pigem selles, et see lihtsalt peab juhtuma, et maailm saaks edasi eksisteerida.

Sa mõtled, et inimkond saaks edasi eksisteerida. Maakera on jah üle rahvastatud ja mingi hetks see asi hakkab üle ajama ja siis me arvatvasti sureme välja puuduse tõttu, või hävitame ise ennast. Vahet pole, point on selles, et maa on olnud siin 4,5 miljardit aastat ja meie 200 tuhat aastat (tänapäeva inimene, kui liik). Maa on siin veel kaugelt pärast seda kui meie kadunud oleme ja elu seisukohalt ei ole sellel vahet kas me oleme siin või ei.

 

Maa suudab pärast meid arvatavasti üsna edukalt regrupereeruda ja hostida teisi eluvorme. Lugematu arv liike on välja surnud ja see on lihtsalt täiesti loogiline elu ring ja aine ringlus. Keegi ei saa elada lõpmatult. Meie väljasuremise viis on võibolla pisut erinev status quotast, kuid point on sama. Me muudame elu keskkonda kuni see elamiskõlbmatu on. See sama asi on juhtunud ka teiste liikidega, kuid väiksemal skaalal.

 

Üldiselt ma arvan, et ei tasu muretseda maa ega enda pärast. Erilist vahet ei ole kas sa oled muretu ja sured seagrippi või sa muretsed 24/7 ja sured seagrippi.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tavalisse grippi sureb aastas maailmas umbes 200 000 inimest, aga sellest ei räägita....kuid "seagripi" üritakse meedis võimalikult suureks puhuda

 

Minu arust oleks see massimõrv küll vajalik...kuid ei tea kas Eestis oleks sel niivõrd kui võrd mõtet, sest siinne iive suht nullilähedane kui mitte negatiivne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimene vaktsineerimine lüitab välja immuunsüsteemi.

Teine vaktsineerimine nakatab viirusega.

Kolmas vaktsineerimine lülitab sisse inimeste autoimmunsussüsteemi, mis tekitab olukorra, kus oma immunsüsteem hakkab inimest hävitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike kokkuvõte :

 

Ärge laske ennast vaksineerida ja jooge "Actimeli" vms.

Tegelt halb nali , kui see tõesti nii on ja päris palju selliseid asju on juba toimunud tegelikult !

Näiteks see "Bilaadeni teema" olen 100 % kindel selle taga olid USA väed !

See Terrori rünnak andis neile võimaluse "ennast kaitsta" ....

Kui huvitab rohkem , antke märku võin anda lingi kus sellest rohkem juttu ja tunnine eesti keelne filmike .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Väike kokkuvõte :

 

Ärge laske ennast vaksineerida ja jooge "Actimeli" vms.

Tegelt halb nali , kui see tõesti nii on ja päris palju selliseid asju on juba toimunud tegelikult !

Näiteks see "Bilaadeni teema" olen 100 % kindel selle taga olid USA väed !

See Terrori rünnak andis neile võimaluse "ennast kaitsta" ....

Kui huvitab rohkem , antke märku võin anda lingi kus sellest rohkem juttu ja tunnine eesti keelne filmike .

 

Hetkel piisavalt sõidu vees, et see tunnine film ära vaadata :) Tänud! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti peetis..

Kas see vaktsineerimine on vabatahtlik või kohustuslik?

Ennast ma vaktsineerida ei laseks, senikaua kui nad mu käed raudu väänavad ja minema viivad..

Haige mõelda, et on olemas kõrgem võim, püramiidi tipp..

Kes otsustab, kes elab ja kes mitte..

 

Väga mõtlemapanev värk ühesõnaga. ;/

 

riks0wn, mosp..

Sheerige linki. :)


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et ma teen täpselt seda, mida teeb minu perekond, sest ma ei taha olla ilma nendeta, kui selline asi peaks juhtuma.

Kui "vaktsiin" on tegelikult just see, mis meid kunagi peaks haigeks tegema, siis ma vähemalt ei jää üksi ellu ja ei ela tervet oma elu ilma nendeta.

Kui aga "vaktsiin" on tegelikult ka see, mis meid kaitseb, siis ma elan loodetavasti õnnelikult oma elupäevade lõpuni, koos oma lähedastega

 

Arvatavasti teeksin sama.

 

riks0wn, mosp..

Sheerige linki. :)

 

Pole linki saanud veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei ole sõnu, tõesõna. Olen selle teemaga harinud ennast nüüd tunnikese ja sain mahti natuke enda mõtteid jagada ning leida vastuseid ka mõnele küsimusele. Eriti imekspandav on see, et keegi räägis statistikast( aastas sureb grippi 200 000 inimest ja seagrippi on surnud praeguseks 1500 inimest). Miks on igapäev meedias uudised, et eestis on seagrppi nakatanute arv suurenenud mõne inimese võrra, samas kui tavalises grippis vaevleb tuhandeid inimesi. Mis teeb selle seagripi nii eriliseks? Poleks meediat, poleks ka inimestel aimugi, mis asi on seagripp. Lihtsalt keegi ei teeks vahet mis liiki gripp see on. Gripp on gripp. Samas seagripi vastaseid vaktsiine on toodetud miljardei doose, Eestisse tuleb neid vist 200 000 doosi. Mis on selle asja mõte? Kas ei tuleks inimese vaktsineerda tavalise tüvega grippi vastu? Aastal 1900 oli inimesi maal ca. 1 miljard. Aastal 2000 oli inimesi maal ca. 6 miljardit. Samas tempos kasvades oleks aastaks 2100 inimesi maal ca. 18 miljardit. Kokkuvõtteks tahaksin öelda, et ma arvan, et see ongi niiöelda "suur puhastus". Mina ennast igatahes vaktsineerida ei lase. :) Kaasfoorumlased, kui olete sellel teemal leidnud midagi uut ja huvitavat, siis paluks PM-ida mulle. Aitäh!


-----------------------------------------------

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Msn: [email:1xfuobtr]Kermo_maine@msn.com[/email:1xfuobtr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks on igapäev meedias uudised, et eestis on seagrppi nakatanute arv suurenenud mõne inimese võrra, samas kui tavalises grippis vaevleb tuhandeid inimesi. Mis teeb selle seagripi nii eriliseks?

 

Tõsi, tavalisse grippi/külmetusse jne sureb kõvasti rohkem inimesi kui seagrippi.

Seagripp on üles aetud meedia poolt sellepärast, et inimsetes külvata paanikat jne. Et sa ennast vaktsineeriksid.

Ise uurisin selle seagrippi teema kohta ja karp jäi lahti pmst.

 

Para-web foorum - Meie planeedi elanikkonna massilise hukkamise programm

 

Selles teemas palju huvitavaid linke ja lugemist.

 

:uni:


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mainiks ära, et mingi health organisatsin vms on suht selle kõige taga ja nad tahvad vastu võta sedause mis sunnib vaktsineerima, hetkel veel on vaktsineerimine vabatahtlik...ka mul meile peal õüks pikk ja huvitav kiri ..peale kooli lisan siia

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aastal 1900 oli inimesi maal ca. 1 miljard. Aastal 2000 oli inimesi maal ca. 6 miljardit. Samas tempos kasvades oleks aastaks 2100 inimesi maal ca. 18 miljardit.

Rahvastiku kasv ei ole lineaarne. On üsna palju faktoreid mis rolli mängivad.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei ole küll rahvastikuekspert, aga need, kes sellega tegelevad on välja tulnud sellise arvuga.


-----------------------------------------------

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Msn: [email:1xfuobtr]Kermo_maine@msn.com[/email:1xfuobtr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.