Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0

This is it! We're having the redemption for people only at Lockerz.com. To accommodate our global audience in different time zones around the world, we are going to have two prize waves. Our first wave begins on Monday, December 28 at 7PM EST and we'll do our second wave on Tuesday, December 29 at 12:00PM EST.

 

 

REAL OR FALSE?


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

vale vist

 

Reminder guys. Do not trust any information from any non-approved Lockerz website. This means Lockerz Facebook, Twitter and Lockerz.com only. Any other links provides invalid information and posting links or other "insider information" risks being banned for spreading false information.

 

vaata lockerzi facebooki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
This is it! We're having the redemption for people only at Lockerz.com. To accommodate our global audience in different time zones around the world, we are going to have two prize waves. Our first wave begins on Monday, December 28 at 7PM EST and we'll do our second wave on Tuesday, December 29 at 12:00PM EST.

 

 

REAL OR FALSE?

 

ehk siis homme ja mis kell see 7pm on ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Siin on 93 lehekülge juttu ja ma tõesti ei viitsi läbi lugeda seda kõike, mis siin räägitud on. Kuid kuna mu sõbrad tegelevad sellega,siis tahtsin teada, et kas tõesti keegi midagi siit kätte ka on saanud?

Lihtsalt, näidakse pilte või rääkige enda lugu, vahet pole, tahaks lihtsalt teada kas see värk töötab...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See värk töötab. Sõber seal vana veteran ise :D

Tellis ammu kunagi Wii, mille ta sai ilusti kätte, aga nüüd kogub kapis tolmud kuna usa versioon on ja usast ta mänge ei viitsi tellida. Ühesõnaga, ta ei viitsi asjaga tegeleda.

 

 

E: See mis ma pastesin ennem ei pruugi õige olla, kuna facebookis ega twitters pole juttu olnud.


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Siin on 93 lehekülge juttu ja ma tõesti ei viitsi läbi lugeda seda kõike, mis siin räägitud on. Kuid kuna mu sõbrad tegelevad sellega,siis tahtsin teada, et kas tõesti keegi midagi siit kätte ka on saanud?

Lihtsalt, näidakse pilte või rääkige enda lugu, vahet pole, tahaks lihtsalt teada kas see värk töötab...

Ise olen iphone skinni kätte saanud ja sõber sai iphone skinni ja siis natukese aja pärast ka mingi coconut bonbon showergel-i kätte :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mina jätsin lockerziga hüvasti , täiesti FAIL koht .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit.

 

Thanks, The Lockerz Team

 

 

...


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sõpra nägin täna trennis ja talle oli tulnud Baggu Bag mingi päev kohale :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul ka tänased saamata, aga poleks ka hull kui ei saaks. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.