Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

aga ikkagi pole su juttul mõttet. Sa ei maksa seal seda 70% sa saad seal ju k6ik tasuta videoid vaatates,et siin või polla maksad selle 30% aga see 70% on tasuta


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
aga ikkagi pole su juttul mõttet. Sa ei maksa seal seda 70% sa saad seal ju k6ik tasuta videoid vaatates,et siin või polla maksad selle 30% aga see 70% on tasuta

 

NENDE SHOPIS sa maksad raha, PTZIDE eest saad lihtsalt odavamalt. Tollis maksad selle raha mis sa PTZide pealt odavamalt said ikkagi tagasi. Ma ei saa aru mida sa ajad :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

ega ptz raha eest ei saa. sa vaatad videoid saad ptz siis saad tasuta mingi asja ja siis tollis maksad selle raha.kuda sa aru ei saa? et sa ei maksa tollis mingi 1000kr

 

---------- Postitused liidetud 09:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08:54 ----------

 

sa ei saa siis odavamalt asju sa saad siis tasta aga sellele paarsada krooni pead siin tollis maksma


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

What the f...? Ühesõnaga shopis maksad sa pärisraha eest ning saad mingi 30% odavamalt, aga kuna Eestisse tuues on tollismaks, siis on see täiesti mõttetu ettevõtmine, kuna sa maksad tollis selle 30% mis sa odavamalt said anyway kinni. Sain ma õigesti aru, Siim?


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

aga ptzide eest saad selle asja tasuta ei ole nii et maksad 900 ptz millegi eest ja siis saad ytleme 200kr hinnast alla saad selle siis tasuta ,aga pead maksma tollis mingi 30% et 70% ikka kasum

 

---------- Postitused liidetud 16:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:56 ----------

 

aa oot kas nüüd tuleb lockersisse shop kus saad päris raha eest osta? aga ptzide asi on eraldi?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Täna või homme peaks toimuma.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Täna või homme peaks toimuma.

 

Plaanin ise ka siis teist korda uuesti, kui esimene kord tellides lockerz failis, süüdistades mind buggimises vms,

Siis seekord loodan, et asi on õiglane ja saan ka ikka midagi ;)

 

Eks siis näha ole .

 

Keegi head autofillerit või ajanäitajat alguseni tahaks shareda minuga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

küssa kui elan lääne-virumaal kas siis pean kirjutamagi lääne-virumaa või laane-virumaa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Tõsi, mõttetu ta on, ma pole ka viimastel redeemidel midagi saanud, korra sain touchi, siis oli see sama redeem kus kõik asjad tagasi lükati ja 50$ anti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu
To Siim: Mida sa oled Lockerzist saanud? Pole ise kordagi midagi saanud.

 

Käekella 1700 eek, 2 iphone skin, särk (nagu enamus) ja tass.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ootan järgmist double ptz päeva, muidu pole mõtet eriti videosi vaadata.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Täna hommikul tuli iphone kleepsud kohale, võtsin need eelmisest redeemist:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mis arvate shopist?

Minuarust suht jamps, sest PTZ-idega ei saa sittagi alla, ainult juurde saad neid osta phm...

//EDIT: Saab ikka alla, sain ise valesti aru.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Võid ju kõrvaklappe jms ka võtta, ma saaks kõrvakad tasuta :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.