Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Hehe, kõik vaadatud ja 2256 PTZ.

Selline küsimus, et kui võtta see "Cool Gift". Kas siis tuleb see kingitus sealt "EXCLUSIVE" alt?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Hehe, kõik vaadatud ja 2256 PTZ.

Selline küsimus, et kui võtta see "Cool Gift". Kas siis tuleb see kingitus sealt "EXCLUSIVE" alt?

 

Nii redeem lehel on igatahes, kuigi ma ei tea, mis seal sees olla võib, tehnika eest peaks maksma ju?

2000 ptz eest vb peaks ka cool gifti võtma.


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

No mai tea, ma loodan, et seal tehnika ka ikka sees, mõtle saad MacBooki kogemata äkki :D:D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kuidas siis PTZ-i kogumisega läheb, palju teil PTZ-e?

Endal 2616 PTZ. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma PRO :D

Aga ei tea mida võtta noh, macini vist välja ei vea ja teised asjad lähevad väga kiirest...Cool Gift äkki?

Või mida te?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kes tahab neid bunnise ja robotechi videosi vaadata, avage spoiler, aga vastutasuks, klikkige iga päev http://www.e-castig.com/index.php?r=c1vqW :)

 

Ma näen et kõikidel on siin jamasi nende uute "Bunnies" videote vaatamisega , siis räägin ära kuidas selle probleemi saaks kerge muudatusega ära fixida et me rohkem punne koguks ja Internationali Team võidaks.

 

1. Mine http://www.ip-adress.com/proxy_list/ ise kasutan ka seda, sest seal minu arust kõige kiiremad proxy-id

2. Siis otsi sealt üles United States-i Proxy ja mida vähem on checking time seda kiirem võibolla on Proxy

3. Kui kasutad Firefoxi siis tee nii: (Tools > Options > Advanced > Network > Settings) ja vali "Manual Proxy Configuration" ja pane ühte kasti ip ja teise kasti selle sama porti mille sa mu lehelt leidsid.

4. Kui kasutad Exploreri siis tee nii: (Tools > Internet Options > Connections > Lan) ja vali "use proxy server" siis paned sinna IP ja porti mis sa mu lehelt leidsid.

5. Vajuta OK ja mine Google-sse vaatamaks kas töötab ja kui on kiire siis Önnitlen

 

Ise mul see Proxy värgindus töötab ja olen köiki videoid vaadata saanud, nii et kui teil ei tööta siis ärge hakake kohe kriiskama.

Kui tekib küsimusi siis küsige aga julgelt sest ma tõesti tahaks et me köik siin eestlased saaks need Punktid kätte

Teisest foorumis võetud :)

Seal foorumis räägiti ka seda, et selle eest võib banni saada, aga noh, ise teate. :)

 


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kõik said sellise kirja?

 

Dear Lockerz member,

 

Congratulations! You have successfully earned 200 PTZ and will be able to enter the April Spring Fling Redemption!

 

You still have time to earn even more PTZ for everything from logging in, watching videos to inviting friends. Keep racking them up so you can get great prizes in PTZ Place.

 

Thanks for being one of our valued members! It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ.

 

See you at the Spring Fling Redemption, which will happen later this week! Keep an eye on the Hallway for updates and additional information.

 

The Lockerz Crew

 

Lockerz

Pittsburgh, PA, USA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kõik said sellise kirja?

 

Dear Lockerz member,

 

Congratulations! You have successfully earned 200 PTZ and will be able to enter the April Spring Fling Redemption!

 

You still have time to earn even more PTZ for everything from logging in, watching videos to inviting friends. Keep racking them up so you can get great prizes in PTZ Place.

 

Thanks for being one of our valued members! It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ.

 

See you at the Spring Fling Redemption, which will happen later this week! Keep an eye on the Hallway for updates and additional information.

 

The Lockerz Crew

 

Lockerz

Pittsburgh, PA, USA

 

ka mul tuli sihuke

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul tuli ka see kiri. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jama lugu, ise kogusin umbes ~220 punkti. Peaks piisav olema, aga kirja pole tulnud. :/


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

eem vb asi nii nende kirjadega et mul enda oma märgitud hot.ee oma.. nkn see sinna ei jõua..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei tea, kuna siis tuleb? :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Oli jah, ma olin 12kümeni üleval, polnud midagi, sain mingi äratusega toolbari, aga see ka ei töötanud :(


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Double ptz jälle praegu.

 

It's a day of good news at Lockerz. We're giving you double PTZ again today for watching videos and inviting friends. And today, we're also going to announce a new feature of our site that we're sure you're going to love -- so stay tuned!

 

:O Uus feature?


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Double ptz jälle praegu.

 

It's a day of good news at Lockerz. We're giving you double PTZ again today for watching videos and inviting friends. And today, we're also going to announce a new feature of our site that we're sure you're going to love -- so stay tuned!

 

:O Uus feature?

 

Facebookis räägitakse, et Shop.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

täna ostmine? mille pärast saab seal ühe asja peal shop panna?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

Meile, eestlastele on shop mõttetu.

Saad asja osta ja PTZ eest saad selle odavamalt mingi 20-30%

Eestis maksad tolli pealt selle 20-30% tagasi ja kokkuvõttes ei säästa midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

kui sealt ostad sa ei pea mingeid kulusi maksma


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.