Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi arutlus/showoff

Küsimus

Esiteks ütlen kohe ära, et see teema ei ole selle eesmärgiga et kedagi joinida või õhutada kedagi liituma endale kasu teenimiseks!

Niiet palun ärge seda tehke.

 

 

Nii, on keegi kursis sellega, kas ka Eestisse saab kunagi midagi sealt tellida? Ise olen teeninud tänaseni 190 punkti ausal viisil ja loodan tellida endale psp-d 200 punkti eest. Aga järjest rohkem hakkab tunduma et see pole võimalik .

 

Lisaks sellele sain umbes nädal või kaks tagasi Z-listi liikmeks ja siiani pole veel särk koju jõudnud.

 

Mis te arvate sellest? Kas jäävadki kõik riigid peale usa/canada tahaplaanile ?

On teist keegi särgi saanud? jne jne.....

 

 

Uuendus:

Sain täna särgi kätte. Tundub et tegu ei olegi scammiga :)

 

 

Hetkel tellitud asjad

ORDER RECEIPT

 

#0

 

4GB Shuffle - Black

Total PTZ value: 200 PTZ

Order Date: 11/23/09

 

Ning teine asi

 

ORDER RECEIPT

 

#8157817

 

Green Bracelet - 2 GB

Total PTZ value: 40 PTZ

 

Order Date: 11/23/09

 

 

Lisan ka pildid kui kohale jõuab!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

mhm neid ikka ei saa vaadata mis eile tulid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Õnneks Euroopa juhtis eile veel punktide võrdluses. Vastavalt 3.5mil ja 2.5mil.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Sweet :)

 

Dear Lockerz Member:

 

 

 

We are writing to tell you that the BUBBA KEG BEVERAGE DISPENSER that you redeemed during the Lockerz PTZ Place redemption was shipped within the last two days (if you already received your prize, please ignore this email).

 

 

If you live in the US, please expect your prize within one week. If you live outside the US, please expect your prize within three weeks. Also, if you live outside the US, you are responsible for paying any duties or taxes that the government of your country might impose on your prize.

 

There is no tracking number associated with this shipment. You do not have to be home to receive your prize.

 

 

This is your official shipping confirmation, and is the only email you will receive from Lockerz regarding the shipment of the prize or prizes listed above.

 

 

Thanks for redeeming at Lockerz. Enjoy your prize!

 

 

 

 

Sincerely,

 

 

 

The Lockerz Crew

 

 

Kolme nädala jooksul peaksin kätte saama siis ^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Raiko mulle tuli ka se :)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Vedas teil siis :D

Ja hea ku Euroopa juhib!!! :P


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Check out our March Radness video with "Boo" and "Reese" giving you the update — the score is US: 11.2 to International: 15.8. US needs to pick up the pace if it wants to take part in the March Redemption!

0 minutes ago

 

Väike bump


inkw

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Here are the Rules for March's Redemption:

 

1. The redemption will happen in March.

2. This redemption will happen in only one wave.

3. The redemption will be reserved for the winners of March Radness.

4. We will raise points levels by 4x.

5. It will be a surprise date and time.

6. Members are only allowed to redeem one (1) item.

7. There will be no exchanges, no returns, no cancellations and no PTZ refunds on redeemed prizes.

8. These Rules are in addition to Lockerz' Terms of Use and PTZ Rules.

 

Oleme alguses tagasi, 4X tõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Võiks taas tulla tagasi sellele rajale tagasi. Hetkel on mingi 560 punkti.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

8GB Ipodi saan kätte atm.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mul 200 punkti :D Midagi erilist vist ei saa :P

Igaljuhul, vaheajal peaks tulema mu "Dispenser" ja hetkel sain kirja, et 4-6 nädala pärast jõuab lõpuks mu särk ka kohale :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma kogun 275 Ptzd sest siis ma saan osta MacBooki.Kui Ptzd korrutatakse 4x siis mul on 1100 Ptzd. MacBook maksab 1000 Ptz. Ma kuskilt kuulsin et 100 Ptzd peab olema soovitud eseme hinnast kõrgem. Ja see tollimaks ning käibemaks... need on suht halvad asjad. käibemaks pidavat olema 20% eseme väärtusest aga ma loodan et macbookile ei ole seda kehtestatud. kui keegi teab midagi tollimaksu ja käibemaksu kohta siis andke teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma kogun 275 Ptzd sest siis ma saan osta MacBooki.Kui Ptzd korrutatakse 4x siis mul on 1100 Ptzd. MacBook maksab 1000 Ptz. Ma kuskilt kuulsin et 100 Ptzd peab olema soovitud eseme hinnast kõrgem. Ja see tollimaks ning käibemaks... need on suht halvad asjad. käibemaks pidavat olema 20% eseme väärtusest aga ma loodan et macbookile ei ole seda kehtestatud. kui keegi teab midagi tollimaksu ja käibemaksu kohta siis andke teada.

 

Sa oled ikka väga valesti aru saanud. :D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma kogun 275 Ptzd sest siis ma saan osta MacBooki.Kui Ptzd korrutatakse 4x siis mul on 1100 Ptzd. MacBook maksab 1000 Ptz. Ma kuskilt kuulsin et 100 Ptzd peab olema soovitud eseme hinnast kõrgem. Ja see tollimaks ning käibemaks... need on suht halvad asjad. käibemaks pidavat olema 20% eseme väärtusest aga ma loodan et macbookile ei ole seda kehtestatud. kui keegi teab midagi tollimaksu ja käibemaksu kohta siis andke teada.

 

Lol!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tahaks lõpuks midagi saada, siis ei ole mõttetu. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.