Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Id kaardiga kinnitamine

Soovitatud postitused

VIP

Jaa. Sa mingi eriti aju? Igalühel on kindlasti kodus see fking Id kaardi lugeja?

Ja kõik hakkavad vahvli pärast seda jama ostma ka juh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sada korda seda üle räägitud, alex ütles, et kallilt läheb maksma ja arvatavasti sellist asja ei tule, oodake, varsti tuleb uus update, siis ei ole vist mingit ID kaarti vaja ja saate scammeritest lahti, mitte täiesti, aga saate küll.

 

Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sada korda seda üle räägitud, alex ütles, et kallilt läheb maksma ja arvatavasti sellist asja ei tule, oodake, varsti tuleb uus update, siis ei ole vist mingit ID kaarti vaja ja saate scammeritest lahti, mitte täiesti, aga saate küll.

 

Edu.

 

Mis update tuleb ehk selgitaksid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga jah,ootame siis seda uuendust,mis meile, ''tavakodanikele'' on salastatud.

 

Möh? :S Miks mina ei tea asjast midagi? Mis uuendus?

 

Ja ma vist ei hakka uuesti seletama, miks ID tugi jääb ära, ma lihtsalt ei viitsi ennast 10 korda kuus korrata.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Möh? :S Miks mina ei tea asjast midagi? Mis uuendus?

 

Ja ma vist ei hakka uuesti seletama, miks ID tugi jääb ära, ma lihtsalt ei viitsi ennast 10 korda kuus korrata.

 

Las ma ise kordan seda , siis inimesed saavad kisada et miks ma jälle postitan kui käin korra nädalas siin.

 

Selline pakett maksab palju rohkem kui praegune ja Alex ei hakka maksma selle eest!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Id Lugejaga Registeerimine - Kui soovid Vahvlis tehinguid teha , ala kui tahad midagi müüa / osta siis käid korra kasvõi netipunktist läbi ja " Kinnitad " ära.

 

Moderaatori heaks kitt - Inimene kes soovib müüa / osta peab olema moderaatori heaks kiit , enne seda ei pääse ostmis / müümis lehele.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pead modedele saatma õige nime, elukoha(ntx kasvõi aint linn) ja siis numbri. Siis saab pääsu ja kui scamm on siis on asi teada, kes ja kust.

 

Seda ma Moderaatori " Heas kiidu " all mõtlesingi :)

Ala kool , kõik kirja.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oleks poolt, aga mul pole seda lugejat;) ei hakka ostma ka mingi möttetuse pärast.

50% pole siit ID kaartigi, olen suht kindel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oleks poolt, aga mul pole seda lugejat;) ei hakka ostma ka mingi möttetuse pärast.

50% pole siit ID kaartigi, olen suht kindel

 

Kellel Id Kinnitust ei ole , tehinguid teha ei saa. :D

Ainult siis väljas pool foorumit , ja siis on enda teha kas saad üle või mitte.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu pärast tehke mis tahate, sest mul on see lugeja täitsa olemas :)

Aga ikkagi miinuseks oleks kindlasti see, et paljud inimesed ei registreeriks enam, vaid läheks üle muudesse foorumitesse, kuna neil pole võimalust kodus ennast 'identida', ja pole ka siukse asja pärast viitsimust minna kuskile seda tegema.

Nii, et ma arvan, et jääb kätki see värk.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Janek,kalliks jah aga annetused?:) Ise olen poolt,mõlemad on olemas.

 

Aga jah,ootame siis seda uuendust,mis meile, ''tavakodanikele'' on salastatud.

 

Annetusi tehtakse viimati harva, mida ei jätku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.