Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas oleks vaja uut hostingut?

Soovitatud postitused

Tervist.

Tahtsin siis teada , et kas keegi oleks huvitatud uuest hostist. Hosting asuks muidugi saksamaal. Seal hosting poole odavam kui Eestis ;)

 

Server arvuti esialgu oleks siis sellliste andmetega.

 

AMD Athlon 64 X2 5600+ Dual Core

 

* RAM 4 GB DDR2

* Hard discs 2 x 400 GB SATA II

(Software-RAID 1)

* NIC 1 GBit OnBoard

* Backup Space 100 GB

* Traffic Unlimited*

Rami on küll esialgu vähe kuid annab juurde tellida.

 

Pingisin seda lehte kus see hosting asus siis tulemus mul oli selline :

 

ping.JPG

 

Counter - Strike 1.6 hinnad jääksid suht madale , et kuludega tasa tulla.12 slotise cw serveri hind kuus oleks umbes 160 eeku.

Paneeli ja muude asjadega peaks ka midagi tulema et oleks ftp ligipääs jne .

 

:ty


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle asjaga on nii, et kui sul mingit 10mb+ neti pole, siis sul lihtsalt PING 200 peal ja faile laeb ilgemalt kaua alla ja üles. Ja muideks, eestis on 12 slotine server 180eek, ma oleks küll nõus 20 eek rohkem maksma, et mingit laggi poleks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle asjaga on nii, et kui sul mingit 10mb+ neti pole, siis sul lihtsalt PING 200 peal ja faile laeb ilgemalt kaua alla ja üles. Ja muideks, eestis on 12 slotine server 180eek, ma oleks küll nõus 20 eek rohkem maksma, et mingit laggi poleks...

 

 

Saksamaa serveritesse on ping 35-60, olenevalt hostist. 200 ei ole. Mis puutub allalaadimis kiirusesse, siis 10 megase nettiga (digitv ) saab kusagil 800kb/s faile allalaadida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma jah nagu mängin ka saksa serverites ja seal fast dliga tuleb ikka sitaks kiiresti mapid alla.

Ping on norm selle hostingu kohta.

Lagi nagu pole ja lasta saab .

Ja serveri mille rendin on 100 mb nett olemas või oli isegi parem.


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seal on vist isegi 1gbit/s liin taga. Kusjuures ma ka suht tihti praccin saksamaa serverites, mõnes hostis ON tabavus isegi parem kui mingis eesti hostis, kuid recoil ja spray on teine teema :D

See server mis seal pakutakse http://www.hetzner.de/de/hosting/produkte_rootserver/eq4/ oleks päris pandav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.