Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Samasuguse kujundusega foorum

Soovitatud postitused

Leidsin siis juhuslikult samasuguse kujundusega mingi teise foorumi.

Tõesti identne ta ei ole, esmapilgul jääb silma, et ainult header on teine ja muu sama, kuid kui otsima hakkata siis võimalik, et ka teisi erinevusi.

Kuid siiski peaaegu samasugune ! Kes kus kohast varastab või ongi kuskil internetis olemas sellised Template-d? LINK : Final4Ever Forums - Free full games, movies, applications download


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leidsin siis juhuslikult samasuguse kujundusega mingi teise foorumi.

Tõesti identne ta ei ole, esmapilgul jääb silma, et ainult header on teine ja muu sama, kuid kui otsima hakkata siis võimalik, et ka teisi erinevusi.

Kuid siiski peaaegu samasugune ! Kes kus kohast varastab või ongi kuskil internetis olemas sellised Template-d? LINK : Final4Ever Forums - Free full games, movies, applications download

 

Sa oled ikka tõsine aju. Selle kujunduse nimi on enlighten .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neid saite sellise kujundusega on veel mingi 100 tükki ! ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik kellel vBulletin saavad seda templatet kasutada arvatavasti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõesti vabandust, kui see teema teid häiris. Ei teadnud tõesti, et see on vabalt alla laaditav template või mis iganes . Tõesti arvasin, et keegi tegi selle/ kujundas ise, ei uskund, et kasutatakse alla laaditavaid tempalatesid.

Kuid nüüd sain teada, kui palju on kriitikuid ning inimesi kellel pole muud teha kui ainult vinguda teiste kallal. Sallivust üldse pole !


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.