Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas minna kohe 99 agilitini ?  

313 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas minna kohe 99 agilitini ?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

screenshot006n.png

 

Niih, 3 lvls till 99 :D

Tegin väikse tracki ka täna:You gained 43,320 fishing exp in 1hr 18secs. That's 43,104 exp/h.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Lol.

Kasutaja on vägagi kena, aga inimene kes sellega pelab on lapsik pubekas.

Aga kokku ikkagi 9p.

Edu.

 

Sa räägid nii nagu sa ise pole kunagi noorem olnud ... sündisid mingi raske puudega, et kohe 18 olid ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa räägid nii nagu sa ise pole kunagi noorem olnud ... sündisid mingi raske puudega, et kohe 18 olid ?

 

Olen noorem olnud, aga mitte sihukese puudega nagu sina vms.

Sul kohe eriline puue ju, üritad lahe olla oma mitte lahedate naljadega ja omada. Ürita vähe normaalsem välja paista, on sinu vanuseid kes ajavad sitaks normaalset juttu, aga sina. Seda ei suuda.

Üritad oma uncool nalju teha ja rebida aga igast Irc chatist saad bänni kuna keegi ei viitsi su lapsikut möla kuulata vms?

 

Edu sulle rsi acciga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen noorem olnud, aga mitte sihukese puudega nagu sina vms.

Sul kohe eriline puue ju, üritad lahe olla oma mitte lahedate naljadega ja omada. Ürita vähe normaalsem välja paista, on sinu vanuseid kes ajavad sitaks normaalset juttu, aga sina. Seda ei suuda.

Üritad oma uncool nalju teha ja rebida aga igast Irc chatist saad bänni kuna keegi ei viitsi su lapsikut möla kuulata vms?

 

Edu sulle rsi acciga.

 

Kas sa mitte ise ei öelnud et suva mida teised arvavad, skinnu?.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ausaltöeldes suht pohh mida see kiilakas põrkab siin :D

Aga ukraina, kui teist skilli tegema hakkan teen veel tracke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näed sul jääb koguaeg ette kiilakas vms? Mis sa oled mingi tuka vend ise? Loobid tukka ja oled õnnelik?

Ukraina - Ei nohm asi selles ,et poisile meeldib huumorit ja oma debiilseid nalju teha, ma üritan ka sama lahe olla. Sorry vms.

Muud öelda pole siis kiilakas ikka , aga kahjuks see pole mõnitus. Mõtle mõni geniaalne ütlus veel välja nagu eelmine kord IRCUS mõtlesin, aga kahjuks feilisid, kuna lapsikumat sõna pole ma enne kuulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Skinhead ongi kiilakas, niiet see ei ole mingi sõimusõna, niiet gg bb.

Tanel sa väike paksuke pane oma suu kinni ja ära põrka siin, räägi vendis ka midagi kui julged ja nüüd aitab sellest spammist.

KTHNXBYE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Näed sul jääb koguaeg ette kiilakas vms? Mis sa oled mingi tuka vend ise? Loobid tukka ja oled õnnelik?

Ukraina - Ei nohm asi selles ,et poisile meeldib huumorit ja oma debiilseid nalju teha, ma üritan ka sama lahe olla. Sorry vms.

Muud öelda pole siis kiilakas ikka , aga kahjuks see pole mõnitus. Mõtle mõni geniaalne ütlus veel välja nagu eelmine kord IRCUS mõtlesin, aga kahjuks feilisid, kuna lapsikumat sõna pole ma enne kuulnud.

 

Sadfaec:(, Lootsin et viskad hullu 'hate' vastu:D me bored now:(, agas jahm Päevik dead kuna banned?.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei ole dead juba rääkis et uus acci olemas ja uue hooga läheb edasi! gogo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

grtazz! ootame juba fish 99

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.