Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

invites

Soovitatud postitused

Küsimus järgmine kas keegi saaks anda privaatse torrenti tõmbamis koha kutse?

torrentleech ,E-tanker või midagi säärast?:D

oleks väga tänulik ,kahjuks ratiot ei ole näidada mõne muu privaatse koha oma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et esialgu kui sa pole enne private torrent saidil olnud siis pole kindlasti mõtet kohe minna kuskile torrentleechi vms, kuna seal on vaja juba kõvasti uppida ja see pole lihtne, pole freeleech torrenteid jms.

Sest kui saad sina banni, saab ka sinu kutse saatja banni :)

 

Ise soovitaks ilovetorrents.com'i sulle, peaks tasuta saama regada ja päris normaalne download speed, endal tirib sealt ca 500kb/s


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma arvan, et esialgu kui sa pole enne private torrent saidil olnud siis pole kindlasti mõtet kohe minna kuskile torrentleechi vms, kuna seal on vaja juba kõvasti uppida ja see pole lihtne, pole freeleech torrenteid jms.

Sest kui saad sina banni, saab ka sinu kutse saatja banni :)

 

Ise soovitaks ilovetorrents.com'i sulle, peaks tasuta saama regada ja päris normaalne download speed, endal tirib sealt ca 500kb/s

 

seda bani jama ma tean jah,privaatne koht on ikka parem olen tõmbamisega jamanud küll nii ,et ei tohiks hätta jääda:D

ja mis net sul on? pean MB silmas :D

 

///see mingi jama leht ju:d midagi pole seal,või ma ei oska kasutada?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

parem uploadi kiirusega nett, on olemas ka programmid millega saab ratiot tõsta, torrentleechis vahepeal oli võimalik vaikselt tehes sellega ratiod tõsta, aga tiheda kasutamisega võis bani saada.

noh nagu downloadides on upload väga suur, saad ise selle kiiruse panna.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tavaliste torrentitega ei saa hakkama? tuleb normilt ju .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.