Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: HD pin, 35.-

Soovitatud postitused

No siis jõudu su ärile, oleksin ühe ostnud, vend siin räägib, et hädasti oleks vaja pini.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See ei huvita kedagi, kelle sa oma fantaasiates memberiks tegid.

Kui käid ette, ostan.

Annan sulle 50 krooni selle eest.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tra käi v**tu, mul ikka pohhui, kas sa usud mind või mitte. Arvad kui räägid, et sa ei usu mind, siis ma annan sulle ette v? Kui sulle ei meeldi mu tingimused, siis sa ei pea ju kommenteerima. Fantaasia jah, ja ega sa mingi eriti kõva tegija ka siin pole, 4 tehingut ainult. :) Arvad et olen scammer v? Siis ära osta mu käest, kui ei taha ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mulle ette käiksid võtaksin kohe ühe.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Haha :D mingi Allar lisas mind, tahtis eurodes maksta, ma ei tahtnud ja tüüp vastas et ta bannib mu vahvlis ära :D:D:D

 

EDIT: Ou mida vittu sa ajad, miks ma scammer peaks olema?? Mul pole nordea panka IDIOOT

 

EDIT: ReameesRyan @hotmail.com (Tessant) on täielik debiilik. Mul pole välismaa panku, ja ma olen sellepärast scammer. Ta ütleb, et ma olen scammer, ja põhjendab seda sellise jutuga:

91161037.th.jpg

Mingi 12-aastane tattnina jälle möliseb ja ütleb et ma olen tatt, tra kui sa mu vanust ei tea, siis ära plõksi.

 

Dvj, ma teen ettepaneku.

* Annan ette inimesele, kellel on palju tehinguid, kuid hind on siis 40.-

* Hind on 35.- siis, kui raha ennem, siis pin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usu, kuna sul pole endiselt tehinguid ja tuntud liikmetega tehingud puuduvad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No küsi ise neilt siis, mul ikka pohhui. Ja sa ise räägid nii, nagu sina ise poleks scammer, endal on ainult 4 tehingut, ära tule mulle siin rääkima, et mul pole üldse tehinguid, sind ma ka ei usaldaks, aga ma vähemalt ei musta sinu teemasi, et sa oled scammer vms. Arvad, et oled mingi kõva tegija siin, et ütled teistele tehingute järgi, et sa oled scammer.

 

Pange teema lukku juba, mai viitsi siin enam rohkem läliseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No pljät, ei tahaks küll halvasti öelda, aga kas siin on mõned inimesed ... alaarenenud või? No offense. Kirjutasin üleval korduvalt, et ma sain juba korra scammi ja kaks inimest on mult ostnud ka juba nii, et raha ennem, siis pin ja ma olen korrutanud, et ei anna mitte mingil juhul pinni ennem. Aga ikkagi tuleb mõni inimene ütlema, et tahab osta, aga ette ei maksa... No ma ei oska enam midagi öelda, kus on mõistus? 116539-i273.photobucket.com-albums-jj230-zlameli-Suicide.gif

 

JA MUL ON JUBA PINNID LÄBI. Lugege kõige esimest postitust, siis hakkake küsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsin kutilt pinni :) Mingist ülelaskmisest polnud juttugi ;) Andis kenasti ette ! Võib minumeelest unban !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tehing TEHTUD!tegime nii et algul pool raha siis pin ja siis ülejäänud raha. Nullimees küll , algul ei uskund,et usaldusväärne,aga tegelikult oli. Soovitan mõnuga tal ban maha võtta^^

 

Järsku ilmub mingi 5 postiga tüüp välja ja kohe kiitma? Veidi kahtlane pole nagu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.