Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jalgpall95@hotmail.com on scammer

Soovitatud postitused

VIP
Omfg!! Ärge bannige ice!!

Täna l2ksin säästu marketisse. Mask peas ja relv käes. Karjusin raha siia. Poemüüad andsid raha ja uksest välja minnes oli 3 mendi autot poe ees ja j2in vahele. Ütlesin et vabandust et ma enam nii ei tee ja mendid lasid mind rahaga minema.

 

Nii nüüd ärge jalgpall95 bannige, käituge nagu politseit täna minuga. Ja ice ära pinni anna kuna mendid lubasid ka täna mul minema minna rahaga.

 

 

Irw ..

 

See oli üks hea nali . :D Nagu anekdoot xD

 

Sain krambid tho .

 

Aga jah , me fire u ice gf s0n .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei panda jah, eku tunnistas et lasi üle ikka ei saanud banni

Lol, mida V _ _ _ U sa ajad??

Ta ei lasknud sind yle lmao.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks vaja aktiivset modet, kes scammimistega tegeleks, sest manray loobus sellest ja pole enam kedagi, kes scammereid banniks=/

 

Isegi kui scammer saab lõpuks banni, siis selleks ajaks on ta juba veel mitu venda üle lasknud...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ta tell nr 57877835


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma tean juba ta telfi nr, ta oli mul msnis, siis tal oli msni pealkiri tema telefoni number. Aga ega ma eriti ei tahagi seda pinni, sest ma saaks ise ka endale teha, kui mul vaja on. Asi on põhimõttes, kui ta scammis, siis peab ta mingi "karistuse" ka ju saama. :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tean juba ta telfi nr, ta oli mul msnis, siis tal oli msni pealkiri tema telefoni number. Aga ega ma eriti ei tahagi seda pinni, sest ma saaks ise ka endale teha, kui mul vaja on. Asi on põhimõttes, kui ta scammis, siis peab ta mingi "karistuse" ka ju saama. :huh:

 

Selge . Ban me modes ! Its my last wish in this forum!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.