Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Plastikuhv0 kuri plaan!!!

Soovitatud postitused

. says:

sest kui ma bänni sain ei aidanud rollu mind kuidagi et maha võtta plastikult. nüüd keeran tervele foorumile ja see on ebaseaduslik foorum sest seal toimub äri mida ei tohi teha vms? sama et ma müün foorumis narkot ju

Gabriel | Bow... says:

ei ole nahui

Gabriel | Bow... says:

küll

Gabriel | Bow... says:

se on teine asi

Gabriel | Bow... says:

ülde

. says:

Ta oleks mind aidanuyd!

. says:

aidanud*

Gabriel | Bow... says:

mina oleks

Gabriel | Bow... says:

aga mina ei saanud

Gabriel | Bow... says:

ju

Gabriel | Bow... says:

;(

. says:

Aga mul poh. Ma keeran jama kaela neile!!! Sest mulle keerati. te võite kasvõi mind irl elus ähvardada või nuga anda aga tehtud see saab

Gabriel | Bow... says:

mul se savi

. says:

Siis pole teil aint jama

. says:

Kahju ,et nii läks. aga minu teha polnud!

. says:

Ma aitan neid kes mind!

Gabriel | Bow... says:

oli

Gabriel | Bow... says:

mina aitasin sind vahel

Gabriel | Bow... says:

rollu kah ikka aitas ju

Gabriel | Bow... says:

 

. says:

aga tal oli foorumis vahepeal kõva võim ja ta oleks saanud mu unbännida

Gabriel | Bow... says:

^rs2eesti-pood-3M müügis says:

eraisikutel on lubatud äritseda niimoodi

^rs2eesti-pood-3M müügis says:

ilma makse maksmata

^rs2eesti-pood-3M müügis says:

nii, et ma tahaks näha kuhu ta selle kitse paneb

Gabriel | Bow... says:

ni et seda

. says:

Heh

. says:

Aga kas Rs andis loa äritseda?

Gabriel | Bow... says:

musta turgu sa kinni ei saa

Gabriel | Bow... says:

kellele sa kitse paned jagexile we?

. says:

Aga rs andis loa?See ikkagi mäng millelt pole luba küsitud

Gabriel | Bow... says:

ega maailm jagex ei ole

. says:

No mul poh mite arvate. jamasi ma toon kaela see kindel. see on sama. ma äritsen narkoga nati. ment tuleb. ai krt mul raha vaja ärge tehke midagi

. says:

Või

. says:

Kellegi auto maja ees ütlen et osta see auto ära aga minu oma pole.

Gabriel | Bow... says:

ma ei saa aru mis see siia puutub

. says:

Reeglites kirjas ,et see äri keelatud

. says:

Lähen lasen Ilvese mah aja ütlen reeglites pole kirjas et ei õi maha lasta ja ei pane mind vangi

. says:

Heh kui nii ei õnnestu jama keerata siis paljud teised viisid olemas.

. says:

Sulle meeldiks kui sul on mingi mäng ja reeglid kirjas et ei või nii teha. ja mingid tegelased teevad ikka nii. ma arvan sulle ei meeldi. ja see mängu õiguste rikkumine. pealehel oli ka ükskord kirjas et kontrollitakse foorumeid ja siis näevad kus toimub see äri ja teevad midagi. sa võid öelda sul pohui kui su mängu asju müüakse. aga ma arvan kui sul oleks siis sul ei oleks poh

. says:

Nii ,et mõtle enne kui midagi ütled või usud. Ära usalda elus mitte kedagi!

. says:

Ma pean nüüd minema.

. says:

sõber tuleb

Gabriel | Bow... says:

njh

Gabriel | Bow... says:

Aga ma ei usu et sul õnnestub

. says:

Ega keegi ei käsi sul uskuda.

. says:

Sest ega 1-ks viis pole jama keerata

Ära usalda mitte kedagi Rs2eesti su parim aeg saab otsa. Plastik on tagasi says:

Irw. Sa nagu üks tegelane kes lubas kituda. aga ei õnnestunud

Ära usalda mitte kedagi Rs2eesti su parim aeg saab otsa. Plastik on tagasi says:

Kahju teist kohe.,

Ära usalda mitte kedagi Rs2eesti su parim aeg saab otsa. Plastik on tagasi says:

See ei peata mind kuidagi Tulge tehke irl elus peksu päev mulle

 

Jõhker kits oled, Range.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tervist nagu ma välja loen siit sis "plastic" räägib siin, et ta räägib teie foorumist runescape.com juhtkonnale. ehk jagexile ehk saadab kirja londoni kus on nende peakontor et ühes väikseimas riigis müüakse accounte.

see pani mind mõtlema et mix tegutsevad sis veel sythe.org ja ***ex.net? 2 kõige levinumat rs2 cheat sitei üle kogu maailma... seega mõtlen et miks peaks jagexit teie foorum üldse huvitama. eestis peaks olema umbes 100kond rs cheat foorumi.!

tekkkis ka mõte, et osta,börss,soov ja teistes väga levinumates lehtedes müüakse arvutimänge sis põhimõtteliselt runescape kasutajat ostes ostad sa omale ju mängu. ehk see kasutaja millega sa ülda saad mängu mängima hakata. seega ei näe ma sellest midagi ebaseaduslikku..

kindlastion äritsemine sellel teemal keelatud.. kuid kahjuks/õnneks ei kehti see Eestis kunas runescape ole algselt kohalik mäng ehk loodi kohalikku serveri londonis ning seal tehtis sellised reeglid. ja need reeglid mis jagex on teinud kehtivad mängu siseselt!

ehk kui mängu sees ütelda "sellign account" sis on see ebaseaduslik "teatud mängus" aga ei ole reeglit et ei tohi müüa kasutajaid mängu väliselt. seega tean et jällegi kahjuks/õnneks pole maailmas seadust mis ütleks umbes " Runescape accounts cannot be selld in real life, anyone who does it will be punished" kahjuks pole sellist seadust... kui ei usu võite ka avalikelt politseide info lehtedelt seadusi maha lugeda ja otsida kas sellist leidub seal. ei usu eriti.

took sis ühe näite kah: Leiutan mängu nimega ......... ning panen reeglid paika näiteks "....... rules: "No item selling for real life cash" seega peaks iga inimne aru saama et reeglid käivad minu mängu ......... kohta ja kahjuks pole tava inimesel sellist võimu et kohe mida kirja paneb see ka saab seaduseks.. ehk reeglid käivad mängu siseselt , mängust väljaspool elus ei saa ma ju inimesi kontollida ja mul pole selleks ka absoluutselt mitte mingit õigust!! õigus on mul bannida inimesi rsist aga mitte isegi "Loll" öelda teisele inimesele väljaspool mängu

 

Kokkuvõte: reeglid kehtivad mängu siseselt. jagexi sõna ei ole seadus.

olgem moodsad;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
tervist nagu ma välja loen siit sis "plastic" räägib siin, et ta räägib teie foorumist runescape.com juhtkonnale. ehk jagexile ehk saadab kirja londoni kus on nende peakontor et ühes väikseimas riigis müüakse accounte.

see pani mind mõtlema et mix tegutsevad sis veel sythe.org ja ***ex.net? 2 kõige levinumat rs2 cheat sitei üle kogu maailma... seega mõtlen et miks peaks jagexit teie foorum üldse huvitama. eestis peaks olema umbes 100kond rs cheat foorumi.!

tekkkis ka mõte, et osta,börss,soov ja teistes väga levinumates lehtedes müüakse arvutimänge sis põhimõtteliselt runescape kasutajat ostes ostad sa omale ju mängu. ehk see kasutaja millega sa ülda saad mängu mängima hakata. seega ei näe ma sellest midagi ebaseaduslikku..

kindlastion äritsemine sellel teemal keelatud.. kuid kahjuks/õnneks ei kehti see Eestis kunas runescape ole algselt kohalik mäng ehk loodi kohalikku serveri londonis ning seal tehtis sellised reeglid. ja need reeglid mis jagex on teinud kehtivad mängu siseselt!

ehk kui mängu sees ütelda "sellign account" sis on see ebaseaduslik "teatud mängus" aga ei ole reeglit et ei tohi müüa kasutajaid mängu väliselt. seega tean et jällegi kahjuks/õnneks pole maailmas seadust mis ütleks umbes " Runescape accounts cannot be selld in real life, anyone who does it will be punished" kahjuks pole sellist seadust... kui ei usu võite ka avalikelt politseide info lehtedelt seadusi maha lugeda ja otsida kas sellist leidub seal. ei usu eriti.

took sis ühe näite kah: Leiutan mängu nimega ......... ning panen reeglid paika näiteks "....... rules: "No item selling for real life cash" seega peaks iga inimne aru saama et reeglid käivad minu mängu ......... kohta ja kahjuks pole tava inimesel sellist võimu et kohe mida kirja paneb see ka saab seaduseks.. ehk reeglid käivad mängu siseselt , mängust väljaspool elus ei saa ma ju inimesi kontollida ja mul pole selleks ka absoluutselt mitte mingit õigust!! õigus on mul bannida inimesi rsist aga mitte isegi "Loll" öelda teisele inimesele väljaspool mängu

 

Kokkuvõte: reeglid kehtivad mängu siseselt. jagexi sõna ei ole seadus.

olgem moodsad;)

 

Kusjuures see on sellel määral mängusisene et mängust väljaspoolt nad sind kohtusse ei kutsu, küllaga bannitakse mängu siseselt vastav kasutaja kui reeglite rikkumise kohta on piisavalt tõendeid.

 

http://www.runescape.com/kbase/viewarticle.ws?article_id=2082

 

Rule 12 - Real World Item Trading

Effective date: 16th January 2007

 

 

RuneScape items must only be exchanged for other items/services within the game.

 

Exchanging RuneScape items for items or other benefits in other online games, real-life money or other real-life benefits is not allowed.

 

 

Related Questions

Below are some related questions which may help you to further understand and follow this rule.

 

 

Why do we have this rule?

 

We have this rule for three reasons: Firstly because we don’t want RuneScape to be just a game in which you can buy your way to success, if we let players start doing this it devalues the game for other players. We feel your status in real-life shouldn’t affect your ability to be successful in the game. Secondly we cannot monitor the transactions made between players outside the game, and if players swap items for external benefits we can’t see, to us it looks like an unbalanced suspicious trade. Thirdly, often when players attempt to break this rule and sell items for real cash the items are actually stolen, so you could even end up getting in trouble for receiving stolen property. If you purchased an account you might find it suddenly returned to the original rightful owner and yourself out of pocket.

 

Isn’t it up to me what I do with my items & account?

No, the terms and conditions state that your RuneScape character and account and items are and remain the property of Jagex.

 

I have seen an account for sale on Ebay, what should I do?

 

Please rest assured that members of Jagex staff check all known auction sites on a daily basis to ensure that no RuneScape accounts are sold via an online auctioning web site.

 

It should be remembered that all accounts (and items) remain the property of Jagex at all times, and we will not hesitate to remove such items from the game if we have evidence that rule breaking has taken place.

 

Am I allowed to accept a forum signature as payment for an item?

 

Forum signatures are not items or services in-game, therefore you are not able to accept these as payment for an item in-game.

 

To keep RuneScape enjoyable for everyone please observe and follow this rule. We will not tolerate disruptive players, and if you break our rules your account is likely to be banned. Members who are banned for breaking our rules are not entitled to any sort of refund.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cido tead mida teenusepakkuja tähendab ?:P

Seal on kirjas ,et sellised ärid keelatud.

Kes teab vaatab.

Ega ei saa garanteerida et 100% Juhtub.

Muusi võimalusi on ka.

 

kulla plastic... rs2eesti foorumil on keelatud spammime kui inimene ikka spammib kas võin talle politsei kutsuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Kutsu kohe.

Aga teenusepakkuja otsustab mis ta teeb.

Sest tema annab ruumi et foorum üleval on.

Kui foorumit pole ei spämmi keegi.

 

Pigem foorumi omanik, kuna teenusepakkuja piirdub teenuse pakkumisega. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mummi jah ema viskas kodunt välja.

Sest scämmisin irw.

ma pole nagu sina.

 

oot, aga kle ytle siis kelle/mille peale sa vihane oled?

tegid suure scammi/scammid ning, kaotasid admini koha ja said banni...

Kas see ei ole siis sinu arust 6iglane?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.