Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Aafrikasse vabatahtlikuks?

Küsimus

Kuidas suhtute? Kas ise läheksite? Kas teie tuttavatest on keegi sellele mõelnud/ käinud?

 

 

Kuna ise lähen, siis tunnen siirast huvi.

 

Kes tahab aga tulla, kirjutage mulle: [email:1j0rfp34]info.estonia@drh-norway.org[/email:1j0rfp34]

 

 

Päikest!:-)

 

 

Laura

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Mu postitus kustutati ära? Milline modedest see nüüd oli?

 

Kõik see aitame neegreid, päästame loomi jne on kõik huinja. Ärge raisake oma aega.

Miks on Aafrika kõige vaesem maailmajagu? Sest neegrid on loomult laisad ja ei viitsi oma tagumikke liigutada.

 

See on kõige debiilsem lause, mida ma olen eales kuulnud. Kas see oli nüüd väga must huumor või suur harimatus.

 

Nõustun Zuuzaga.

 

Teemakohast : Mis vanusest sinna saab ja kust rohkem infot ? Ja väga vale, et sa siia tulid, enamusel pole põhikooli haridustki :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Lõuna Aafrika ongi kokku LAV ju?

Küll sa oled tark.

Ja pmst, ei viitsi sinuga vaielda, sest see on täiesti mõttetu.

Mina sinu väärastunud maailmavaadet kuskile poole suunama ei hakka, saad vanemaks ja saad ka ehk targemaks.

 

Nendega ei olegi mõtet vaielda, ma ka loobusin. Pigem las kavavad veidi, saavad aru et oih Runescape ei olegi elu ja vaatavad asju veidi laiemalt.

 

Aga üleval oli kirjas vist et see kestab 14 kuud ja ma ei ole selles 18+ kindel, seal vb on isegi 21+


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Iseenesest oleks huvitav kogemus minuarust see Aafrika trip.

Kaua see kestab, aasta?

Ja mis mul sellejaoks olema peab üldse, et minna?

18 aastane kindlasti ja mis veel?

 

 

Projekt kestab keskmiselt 14-kuud:

 

6 kuud koolitust Norras

6 kuud Aafrikas või Indias

2 kuud Camp Future (edastad järgmistele arenguinstruktoritele oma kogemused)

 

Enne koolitust tuleks aga arvestada veel 4 kuuga, kus teenid kooliraha (30 000 NOK).

See programm ja need rahaasjad on katsumus, millega saavad hakkama kõik, kes tõesti seda ise tahavad.

 

Selleks, et programmis osaleda, pead olema 18aastane (alustades 4 kuulise tööperioodiga: 17.5a sobib ka).

Pole vaja muud kui soovi, tahtmist ning pealehakkamist, sest mingit erilist kvalifikatsiooni ega varasemat kogemust pole vaja. Küll aga saad koolist programmi lõppedes vastava tunnistuse.

 

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tegelikult, minuarust on päris huvitav see.

Ma läheksin, juhul kui.. poleks kool pooleli, aga peale kooli ei usu, et mul enam isu ja aega selle jaoks on, kuid samas see oleks väga suur elukogemus.

Selle eest saab palka ka?

Nagu, ma mõtlen seda, et sa mainisid mingeid NOK-e, et vabatahtlik peaks ikkagi ilma rahata abistama jne.

Sealt endale ei ole võimalik mingit tõve kuidagimoodi külge saada?

Ja suur nõue on kindlasti inglise keel? Kuigi see minule väga suureks probleemiks vist ei oleks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Tegelikult, minuarust on päris huvitav see.

Ma läheksin, juhul kui.. poleks kool pooleli, aga peale kooli ei usu, et mul enam isu ja aega selle jaoks on, kuid samas see oleks väga suur elukogemus.

Selle eest saab palka ka?

Nagu, ma mõtlen seda, et sa mainisid mingeid NOK-e, et vabatahtlik peaks ikkagi ilma rahata abistama jne.

Sealt endale ei ole võimalik mingit tõve kuidagimoodi külge saada?

Ja suur nõue on kindlasti inglise keel? Kuigi see minule väga suureks probleemiks vist ei oleks.

 

Jah, arvatavasti Inglisekeel on põhiline suhtluskeel. Selle tõve kohapealt arvan, et enne minekut käib korralik vaktsineerimine. Respiraatoriga vast peab ringi laskma.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Vanarahva tarkus :

Neegrile tuleb anda õng, mitte kala .

 

M6rvarile tuleb panna ban, mitte hoiatus.

Tagasisisidet ? Asi suht huvitav iseenesest.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Laura, kas sul on plaan muidu blogi ka kusagile kirjutama hakata? Oleks väga huvitatud.

 

. . x2


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Tegelikult, minuarust on päris huvitav see.

Ma läheksin, juhul kui.. poleks kool pooleli, aga peale kooli ei usu, et mul enam isu ja aega selle jaoks on, kuid samas see oleks väga suur elukogemus.

Selle eest saab palka ka?

Nagu, ma mõtlen seda, et sa mainisid mingeid NOK-e, et vabatahtlik peaks ikkagi ilma rahata abistama jne.

Sealt endale ei ole võimalik mingit tõve kuidagimoodi külge saada?

Ja suur nõue on kindlasti inglise keel? Kuigi see minule väga suureks probleemiks vist ei oleks.

 

Need NOK-id, mis ma mainisin, on kõik nn virtuaalne raha, mis läheb uuesti ringlusesse (õpetajate palk, bensiin, söök, majutus) ja mida arvestatakse enda töötunde üles märkides. Tegemist on erakooliga, mis majandab end ise, seega teed tööd, aga nn meie mõistes palka ei saa. Teenid endale elamisraha.

 

Haigustega on see lugu, et pead olema vaktsineeritud ning ohtudest teadlik. Kui sa ei kasuta nt. malaariasääskede vastast võrku ajal, kui magad, siis saad üsna pea endale malaaria; sama ka AIDSiga.

 

Inglise keel on põhiline suhtluskeel, kuigi siin on ka inimesi, kes oskasid algul vaid "jah" / "ei" öelda, kuid nüüd räägivad juba üsna ladusalt. Eks see inglise keelne keskkond teeb oma positiivse töö.

Minu puhul on ta isegi veidi negatiivset välja toonud, sest nt enda blogi kirjutades ei leia ma vahel enam eesti keelseid sõnu või on siis lauseehitus veidi vildakas...

Aga see paraneb jälle kui kodumaale saan ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Rääkidest siin Aarfika ajaloost, siis seal pole ühtegi aastat möödunud kui ei oleks sõda. Somaalias siiamaani sõjad ja muud säärased mässud toimuvad. Kuna Aafrika on olnud ikka põhiliselt asumaadeks tugevamatel riikidel, siis see tähendab ikka sõda ja oma vabaduse eest võitlemine. Orjade kaubandus algas ka sealt kui viidi Prantsusmaale ja Ameerikasse rikkurite perre ja kaevandustesse orjasi. Geoloogilise asukoha poolest on võimatu, et Aafrika saaks iseseisvalt toime. Kliima on seal puhas kõrb ja nagu teada, siis kõrbes midagi kasvatada ei saa. Kui mõelda natuke, siis Aarfika on ja jääb arengumaade põhikohaks. Sinna ei saa praktiliselt midagi rajada. Seal on ehitatud autosi ja üritatud kasvatada vilju, aga seda saaks teha ainult LAV'is, sest seal on troopiline kliima, mitte kõrbeline.

Teemakohest, siis ise liituks hea meelega, aga vaja ennem ajaloo õpingud ära lõpetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ma ei tea kuidas, aga ma ei märganud neid blogiteemasid varem, vabandust.

Blogi on mul aktiivne juba kenasti üle 20 päeva, kuid see räägib pigem minu tundeelust ning sellest, mida siin koolis hetkel kogen.

Ma ei oleks eriti huvitatud selle siia lisamiseks, kuid... Seks müüb, on alati müünud.

 

Unistuste kajakad ei tee kunagi pähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Selliseid 'teateid' pole mõtet siia foorumis postitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Selliseid 'teateid' pole mõtet siia foorumis postitada.

 

Ma ütleks selgelt sulle pigem et selliseid idiootseid lauseid ei ole mõtet siia postitada, mina ja keegi veel küsis kas tal on blog ja ta vastas. Mis siin keelatut on?


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma mõtlen,et see Aafrika vms asi,seda topicut pole mõtet siia toppida,kus keskime vanus jääb 14 juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul õde käis Equadoris , pool aastat , suht norm temasõnul , mingi õpetaja oli vist...


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Iseenesest oleks huvitav kogemus minuarust see Aafrika trip.

Kaua see kestab, aasta?

Ja mis mul sellejaoks olema peab üldse, et minna?

18 aastane kindlasti ja mis veel?

 

 

Programm kestab ametlikult 14 kuud, kuid koos eeltööga, millega katad koolituskulud (kuna tegemist on erakooliga) 17 kuud.

Erilisi kogemusi ja haridust pole vaja, see tee on valla pea kõigile, kes on piisavalt motiveeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.