Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mervini BOTi päevik.

Soovitatud postitused

Mida? See oli su kogu vastus? Tohutult panid ära praegu? Mine arene. Mervin, sa ei vastanud mu küsimusele! Miks sa ta comb 3 jätad?

EDIT: Aa, stiilne ju. Ei näinud ;). Edu!

 

irw, mis vastusest sa seletad, sa pole isegi midagi küsinud loh ! Ja ainuke kes üritab siin ära panna oled sina, mis siis, et haigelt failid...Ja kui sul veel midagi tarka öelda on, nagu nii pole, aga ikkagi, siis saada pm ...

 

see viimnae progy suht kena juba, sa hakkad saadud raha merchima kah ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

GO mervin GO !


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw, mis vastusest sa seletad, sa pole isegi midagi küsinud loh ! Ja ainuke kes üritab siin ära panna oled sina, mis siis, et haigelt failid...Ja kui sul veel midagi tarka öelda on, nagu nii pole, aga ikkagi, siis saada pm ...

 

see viimnae progy suht kena juba, sa hakkad saadud raha merchima kah ?

 

Õigekirja tunned? Vastus - ma mõtlesin sellega vastamist minu postitusele, aga sa vist oled nii loll, et sa ei saa sellest aru. Palju sul vanust on? 10? Alla 13 on ju see foorum keelatud, kas pole? Haigelt "failin"? Eesti keeles? Aa, sa ei oska ju :) Tarka öelda? Jah, ma ei postita enam, sest on ütlemine: "Sitta näppides määrid ennast." :) Nüüd, mine räägi vanaemale ära, poisu!

Mervin, combat 3 imeb.;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigekirja tunned? Vastus - ma mõtlesin sellega vastamist minu postitusele, aga sa vist oled nii loll, et sa ei saa sellest aru. Palju sul vanust on? 10? Alla 13 on ju see foorum keelatud, kas pole? Haigelt "failin"? Eesti keeles? Aa, sa ei oska ju :) Tarka öelda? Jah, ma ei postita enam, sest on ütlemine: "Ära sitta näppides määrid ennast." :) Nüüd, mine räägi vanaemale ära, poisu!

Mervin, combat 3 imeb.;)

Ega sinu eesti keele oskus ka väga kiita pole , mõnda lauset pidin 2 korda lugema ,et aru saada ;)


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega sinu eesti keele oskus ka väga kiita pole , mõnda lauset pidin 2 korda lugema ,et aru saada ;)

 

Millist neist?

Mis eesti keele oskustest te siin räägite...? Teate te mõnda foorumit kus kasutatakse korrektseid eestikeelseid väljendeid, sõnu ei lühendata jms...?

Olen näinud sadu ja tuhandeid poste, kus vaieldakse eestikeele oskuste üle, no kurat, ilmselge, et see on PC mis inimesi sellist mõtetut paska suust välja ajama paneb, kui on oma vahel midagi öelda, tehke seda msn-is, PM-ge, saage face to face kokku. Kurat kõik teemad on mingit mõtetut spammi täis!

 

 

Aga teema kohta ütleks, et kenalt paned. Ostsin ise ka omale flax authi ükspäev, olen väga rahul. Soovitaksin sul ka flaxid osta, korjamine on suht time waste + minul see feilib ka vahest.. ma ei tea kuidas sinuga lood. Mul craft 62, tahad äkki mingi race või muud sellist teha :) ? Et kumb saab ennem mingi rahasumma või leveli ära, võin sind ka oodata, kuni sa crafti 62 saad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigekirja tunned? Vastus - ma mõtlesin sellega vastamist minu postitusele, aga sa vist oled nii loll, et sa ei saa sellest aru. Palju sul vanust on? 10? Alla 13 on ju see foorum keelatud, kas pole? Haigelt "failin"? Eesti keeles? Aa, sa ei oska ju :) Tarka öelda? Jah, ma ei postita enam, sest on ütlemine: "Ära sitta näppides määrid ennast." :) Nüüd, mine räägi vanaemale ära, poisu!

Mervin, combat 3 imeb.;)

 

selle mõtlesid küll ise välja, sest ega sinusugune ajudoonor väga ei jaga, mis ta kirjutab . ja ma ei ole 13 ega 10. Ja ma ei ela koos vanaemaga ja see, et sa mind poisuks kutsud noh ma järeldan, et sul vanust nii oma 23 aastat ? äkki oleks aeg runest üle saada? Isegi neandertallane oleks aeru saanud, et saada pm, kui midagi minu vastu on, miks peab teise teemas spämmima.

 

Ilus päevik 7 p :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena proggy :) Palju raha on juba?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.