Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi restock

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP
Haaahaa :D Restock toimus juba kell 15:00

 

Sain mingi iPhone spider skinni, järgmisel restockil proovin uuesti.

 

Mida sa ajad,ma olin enne 15.00 arvutis ja kontrollisin,nad pole midagi restockinud ja hetkel nende facebookis kirjas, et nad teevad seda kell 8 AM EDT ehk 16.00

Aga nad pole veel teind ja inimesed spammivad neile sinna,et tehke juba valmis.

 

 

Samuti kas sa tead et rohkem kui 1 ese 24h jooksul ei saa tellida? Kui tellid nad teevad cancel orderile,emailil oli ka kirjas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mille jaoks on siis see, et peab plekkima +20ptz kui oled euroopast?

 

Oot, kui ma telliksin selle skinni, siis ma postkontoris ei pea enam midagi maksma? Ja mis see skin annab??? Nagu et mis sellega teha saab? paned selle iphone peale/ mingi uus skinn failina, mille pead telefoni laadima?!? ehk siis seletage mida selle skiniga teha saab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mida sa ajad,ma olin enne 15.00 arvutis ja kontrollisin,nad pole midagi restockinud ja hetkel nende facebookis kirjas, et nad teevad seda kell 8 AM EDT ehk 16.00

Aga nad pole veel teind ja inimesed spammivad neile sinna,et tehke juba valmis.

 

 

Samuti kas sa tead et rohkem kui 1 ese 24h jooksul ei saa tellida? Kui tellid nad teevad cancel orderile,emailil oli ka kirjas.

15.00 Oli ära :D

Nii kiiresti WII-d ja PSP-d läksid, et ei näinudki, aga teisi asju nägin. :S


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Oot, kui ma telliksin selle skinni, siis ma postkontoris ei pea enam midagi maksma? Ja mis see skin annab??? Nagu et mis sellega teha saab? paned selle iphone peale/ mingi uus skinn failina, mille pead telefoni laadima?!? ehk siis seletage mida selle skiniga teha saab

 

Seletust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Skin on see kaitseümbris nagu mis käib iPhonel ümber.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Seletust?

 

Irw,ei pea midagi maksma,postitus on ka seekord tasuta,nad on mailile kirjutand.

Skinni kleepid niisama iphone taga ja ees poolele...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tra, see elion ikka eriti hea (Y)(Y)(Y) Sain WII-ga juba Lüngad phm täidetud ruttu, EE oli veel vaja panna ja nett läks ära...Väga viis...Siuke asi ajab närvi.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

See on nende lehe viga Taavi,ma samuti tegin vormi ära vajutasin send vms ja tuli et serverit ei leitud!

Ma nutan patja nüüd!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
See on nende lehe viga Taavi,ma samuti tegin vormi ära vajutasin send vms ja tuli et serverit ei leitud!

Ma nutan patja nüüd!

Ei jahm, aga ikkagi, mul ei lasknud vahvlisse ka tulla ja MSN-ist läks ka välja. :dead:


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Põhimõtteliselt ma olen väga pettunud, kui õnnestub, siis me saame tellida ainult siis kui kõik inimesed maakeralt ära kaovad.

Ei usu ka , et mingi Eestlane kuskilt tellis,ma tellisin huvi pärast seda 15 PTZ wallpaperit vms,ma ei tea kas see tuleb postiga nüüd lol?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Põhimõtteliselt ma olen väga pettunud, kui õnnestub, siis me saame tellida ainult siis kui kõik inimesed maakeralt ära kaovad.

Ei usu ka , et mingi Eestlane kuskilt tellis,ma tellisin huvi pärast seda 15 PTZ wallpaperit vms,ma ei tea kas see tuleb postiga nüüd lol?

Ma loodan ka, et midagi saan ikka.

Tellisin Iphone skinni, et näha kas tuleb kohale :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Põhimõtteliselt ma olen väga pettunud, kui õnnestub, siis me saame tellida ainult siis kui kõik inimesed maakeralt ära kaovad.

Ei usu ka , et mingi Eestlane kuskilt tellis,ma tellisin huvi pärast seda 15 PTZ wallpaperit vms,ma ei tea kas see tuleb postiga nüüd lol?

Ma sellest lausest küll aru ei saanud. :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma sellest lausest küll aru ei saanud. :huh:

 

Seda osa ütlesin ühele inimesele,kes väitis,et mingi Eestlane saanud PSP tellitud.

Teised said kuidagi ikka aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Üks eestlane sai selle uue 32GB iPod Touchi redeemitud, lockerzforumis on tal pilt kh kuskil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Igatahes see on pilt teisest foorumist , ja Eestlased on saanud küll , iseasi kas kätte saavad ka

lockerzmozillafirefox20.png

 

Nojah,aga seal kirjas "Thanks Again" - see tähendab vist, et ta tellis juba teist asja,seega nad tühistavad tema kaks eset,kuna 24h jooksul tohib ainult ühe asja tellida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Nojah,aga seal kirjas "Thanks Again" - see tähendab vist, et ta tellis juba teist asja,seega nad tühistavad tema kaks eset,kuna 24h jooksul tohib ainult ühe asja tellida.

LOL, tegid nalja w? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
5) To allow as many members as possible to redeem:

a. Members are only allowed one (1) item over 50 PTZ per day. If you violate this rule, your order will be cancelled and your account will be subject to cancellation.

b. No redemption of two of the same items on the same day.

 

Ehk saab tellida ainult ühe asja iga 24h tagand kui see maksab rohkem kui 50 PTZ.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.