Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lockerzi restock

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ma ei saa üldse punkte, 2 punkti päevas, sisselogimise eest, äkki on kellegil mõningaid nippe jagada?


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ehh,keegi peaks siis tõusma nii vara üles,või siis ootama selle restockini mis päeval toimub ja õhtul.

 

Kõik on see siis reedel nendel aegadel?

 

01.00

04.00

14.00

20.00

 

Jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma ei saa üldse punkte, 2 punkti päevas, sisselogimise eest, äkki on kellegil mõningaid nippe jagada?

 

Issand,arene veidike,kõik foorumis kutsuvad sõpru,aga sina ei tule ikka selle peale :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ma ei saa üldse punkte, 2 punkti päevas, sisselogimise eest, äkki on kellegil mõningaid nippe jagada?

Küsimustele vasta ka saad veel 2/4 punkti, 4 kui oled Z-Lister(H)

See võib ka olla glitch,mul on ka punktid alla läind ja jälle üles.
Heh oligi nii, vedas :P Mul on 268 punkti, eile ja täna hommik oli veel 140 :? Sitaks vedas ikka (H)(H) Saan äkki oma WII kätte :D

Ehh,keegi peaks siis tõusma nii vara üles,või siis ootama selle restockini mis päeval toimub ja õhtul.

 

Kõik on see siis reedel nendel aegadel?

 

01.00

04.00

14.00

20.00

Kindel et need kellaajad?

Sõber ütles et ta Koffer-ist luges, et ajad kõik 1h varem :O


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Küsimustele vasta ka saad veel 2/4 punkti, 4 kui oled Z-Lister(H)

Heh oligi nii, vedas :P Mul on 268 punkti, eile ja täna hommik oli veel 140 :? Sitaks vedas ikka (H)(H) Saan äkki oma WII kätte :D

 

Kindel et need kellaajad?

Sõber ütles et ta Koffer-ist luges, et ajad kõik 1h varem :O

 

Su sõber peaks loll olema,sest ameerikaga on meil tavaliselt 8 tundi vahe,see sõltub muidugi :D

Ja need kellaajad on õiged,jälgi enda e-maili,lockerz on neid kellaaegu kõikidele mailile saatnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas selle 250ptz Wii Sportsiga on üleüldse WII KONSOOL kah kaasa või lihtsalt mäng+puldid? Kuna tundub väga odav olevat. Wii ise mingi 4000eeku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Homme restock?

 

Reedel:

 

16.10.2009

01.00

04.00

14.00

20.00

 

Kas peame algusest peale kellaaegu õppima?

 

15.oktoober on USA jaoks,meie aja järgi on see Reede.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

no pmts, mina sain aru milles asja konks on.

asju realeasitakse jah, kõik on tore, oi tehnikat saab, aga realeasi ajal tuleb korraga välja ainult käputäis igast tootest, mis tähendab 100 erinevat toodet versus seal 120.000 inimest.

suhteliselt võimatu üritus, minuti mäng ja kõik fresh out. tõesti arvasite et seal 2-3 liikmeline lockerz team saadab igakuiselt SADA TUHAT kingitust laiali? yea right.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
no pmts, mina sain aru milles asja konks on.

asju realeasitakse jah, kõik on tore, oi tehnikat saab, aga realeasi ajal tuleb korraga välja ainult käputäis igast tootest, mis tähendab 100 erinevat toodet versus seal 120.000 inimest.

suhteliselt võimatu üritus, minuti mäng ja kõik fresh out. tõesti arvasite et seal 2-3 liikmeline lockerz team saadab igakuiselt SADA TUHAT kingitust laiali? yea right.

 

Palju kogus on iga ese kohta? Umbes...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

selles iva ongi, nad kõll lubavad elektroonikat ja muuid pahna saata, AGA mainitud pole kogust, mis ilmselgelt pole kohe kindlasti seal 100.000 eset, kindlasti mitte ka 10000 1000 või 100, usun et 10 igast tootest, kui sedagi. vaata palju erinevaid tooteid on, korruta kümnega, no nad hui panevad kahekesi seal nii palju kingitusi teele.

aga saab näha, kas ma pakkusin õigesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
selles iva ongi, nad kõll lubavad elektroonikat ja muuid pahna saata, AGA mainitud pole kogust, mis ilmselgelt pole kohe kindlasti seal 100.000 eset, kindlasti mitte ka 10000 1000 või 100, usun et 10 igast tootest, kui sedagi. vaata palju erinevaid tooteid on, korruta kümnega, no nad hui panevad kahekesi seal nii palju kingitusi teele.

aga saab näha, kas ma pakkusin õigesti.

 

Ma arvan, et ikka veidi rohkem kui 10,sest ma viimati vaatasin seda salli mis seal olnud,siiamaani üleval :D

Või siis seda keegi ei taha?

Aga väga kurb kui mul poleks võimalust ära tellida ese.

Loodan,et ma saan see iPod touch ära telitud mis maksab 325 PTZ " "

Enam pole mul midagi vaja,pms,et hea muusikamängija oleks mida mul pole,iPhone on aga karbis,sest freezib koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
selles iva ongi, nad kõll lubavad elektroonikat ja muuid pahna saata, AGA mainitud pole kogust, mis ilmselgelt pole kohe kindlasti seal 100.000 eset, kindlasti mitte ka 10000 1000 või 100, usun et 10 igast tootest, kui sedagi. vaata palju erinevaid tooteid on, korruta kümnega, no nad hui panevad kahekesi seal nii palju kingitusi teele.

aga saab näha, kas ma pakkusin õigesti.

 

Kust sa selle välja lugesid, et nad seal kahekesi on? =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Kust sa selle välja lugesid, et nad seal kahekesi on? =/

 

Arvatavasti nii see on,nii vähe esemeid ja lehte ei saa siiamaani normaalseks teha,lehe seisukord on samasugune kuu aega olnud ja midagi muudetud pole.

Leht võiks ikka sama olla nagu need xpango jne,asju võisk tellida ette,et kõikidel oleks võimalus,siis nad ostavad tasapisi neid juurde ja saadavad teele.

Restock on väga loll asi :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Arvatavasti nii see on,nii vähe esemeid ja lehte ei saa siiamaani normaalseks teha,lehe seisukord on samasugune kuu aega olnud ja midagi muudetud pole.

Leht võiks ikka sama olla nagu need xpango jne,asju võisk tellida ette,et kõikidel oleks võimalus,siis nad ostavad tasapisi neid juurde ja saadavad teele.

Restock on väga loll asi :S

 

See on BETA praegu..

 

Ja kahekesi nad pole seal kindlalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.