Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvel.net Kujundus

Soovitatud postitused

Tervist Kaasfoorumlased .

 

Ma olen vaadanud , et Meie foorumis on see kujundus [ Style ]

päris kaua aega olnud .

 

Et mull oleks Juhtkonnale ette panek .

Äkki Vahetaksite foorumi kujundust natukene .

Banner võik ka uus olla .

Siis oleks meile ka midagi uut .

 

Kes oleks poolt ?? (H)(H)(H)(H)

 

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esimene uuendus võiks olla see, et kellele ei meeldi, tõmmake nahhui.

Täpselt (H)

Poolt. :ty


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poolt.

 

Muidugi võiks ka vana theme alles jääda,et need kes tahavad saavad seda edasi kasutada.Kuna pole Vahvliga eriti tuttav,vaid rohkem Rs2eestiga siis tahaks ka ära mainida et Rs2eesti kujundusel polnud ka midagi eriti viga.

 

Erksamaid värve võiks lisada.Ei leidnud esimese hoobiga ka kasutuskõlblikke theme,eks mõni kord süvenen ka asjasse natukese rohkem-otsin paar normaalsemat,lasen bannerid meisterdada ja võiks näiteks hääletuse teha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks ja uus kujundus tulla, see on nii koppa pannud juba. Jura on praegune. :dead:

 

Esimene uuendus võiks olla see, et kellele ei meeldi, tõmmake nahhui.

 

Selle asemel, et siin põkkida, võiksid pakkuda sellise lahenduse, et kes tahab saab valida uue kujunduse, kes tahab originaali jätta (see mis praegu), jätab samaks.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen vastu selles suhtes.

Ainuke asi mis oleks vaja teha - bugidest lahti saada,eriti see sisselogimis asi (Käib pinda).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ei tea, Mulle muidugi praegu theme meeldib aga no uuendused ikka oodatud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on mõnda kujundust väljapakuda?

 

Kuna talv on tulekul,mis arvad sellest?Mõnes mõttes selline algeline,aga kui banner välja vahetada oleks suht normaalne ju.Alati on võimalus see välja vahetada või siis kasutaja võib vajadusel ise selle ära muuta(tavaliselt on ju foorumites vasakus all nurgas theme options vms).

1237457134.jpg

 

Ikkagi, #1 vBulletin theme teatud saidil mida reklaamima ei hakka.Kui linki tahad ning nende kujunduste seast ise valida siis anna teada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline nagu Bomber pakkus on minu meelest paljudes foorumites. Võiks olla midagi erilist vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Luuakad,liiga tume.Mulle igatahes peale i lähe.

 

Ka selline talvelaadne,helesinine:

1143744341.jpg

 

Ja selline,must & roheline koos oleksid imeilusad:

vB Skins - Powered by vBulletin

 

 

Ausalt öeldes pea mõtetest tühi,nii unine ka et ei viitsi/jõua hetke kuskilt otsida.Aga nojah,pakkusin paar varianti välja.Võib-olla just mitte kõige paremad,aga nagu öeldakse-asi on maitses.

 

 

 

Emo,ma just ütlesin Alexile ka.Kui mõni n.n ''free-theme'' ei sobi,siis on alati võimalus natukese raha koguda annetuste abil ning osta uus kujundus.

Kuid alati on saadaval ka mõni tasuta kujundus,mille eest ei pea ''tohutut'' hinda maksma.Tuleb ainult natukese otsida ja leiadki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Erapooletu.

No võib ju olla mitu erinevat skinni, kus siis igaüks saab endale meelepärase valida.

Miks mingi sinine? Sügis on, las olla kollane :P

Bänneri vahetust vb, kui keegi teeb mingi ilusa, sügiseteemalise ja stiilse.

Siniseid stiile saaks kasutada talvel, koos vastava bänneriga muidugi (mitte nagu eelmine aasta, kus siis asi venis kevadesse ja feil).

Kokkuvõttes on mul üsna savi, võiks aga ei oma minu jaoks suurt tähtsust. Isiklikult meeldib praegune kujundus, mõnusalt hele ja ei väsita silmi.

 

Esimene uuendus võiks olla see, et kellele ei meeldi, tõmmake nahhui.

 

See meeldis. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.