Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ei yhenda interneti milles jama??

Küsimus

et laua arvus on nett ilusti olemas (läbi modemi)

panen juhtme lapakale taha yhendab ära

ja siis väljaminek näiteks 100 ja sissetulek 0

repair ei aita

renew ka ei aita

HP lapakas kui aitab

ja se ka et suvel oli mul 2 netti ja siis töötas mölemas ilusti

peale 2. neti kadumist ei võta ka netti enam

olen oma 3x uut windowsat peale lasknud (koos neti juhtme kui ka ilma)

et mis teha??

:ty


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Kõigepealt testi kas teiste arvutitega sama kaabel/wifi töötab. Ehk on viga seal?

 

Kui töötab siis proovi kas arvuti raudvara on korras, kõige parem on seda testida linuxiga(kõik toimib ilma driveriteta ja peale installima ei pea). Kõige parem selleks on minu meelest unbuntu linux. Tõmba ära kirjuta plaadile ja run without chance setings. Bootimine võtab kaua aega, ei ole mtet resa teha kui isegi 5min ei ole see pulk seal liikunud. Ja siis anna teada.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Võib-olla on asi selles,et sul peab veel teise ühenduse icon läpaka desktopil olema.

Näiteks mu emal on STV,aga mõnikord ma kasutan seda enda sülearvutil, et M interneti megabaite koguda.Selleks ,et kasutada seda interneti peab looma uus ühendus sinu läpakas,sinna peab sisestama võrgu kasutajanimi ja parool - seda saad küsida vanemate käest,nendel peab olema paber alles ,kus kirjas kasutajanimi ja parool.

Mul on näiteks kasutajanimi karb24k38 ja mingi parool seal oli :)

Muidugi internet näitab,et ühendatud aga see on local area,selleks et internet töötaks peab just selle värgi ära tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mul oli sama jama varem, võtsin ruuteri 2-3min. välja ja sisse pannes oli mõlemal arvutil net ;)

(Repair ega muud funksioonid ei aidanud lol)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Võib-olla on asi selles,et sul peab veel teise ühenduse icon läpaka desktopil olema.

Näiteks mu emal on STV,aga mõnikord ma kasutan seda enda sülearvutil, et M interneti megabaite koguda.Selleks ,et kasutada seda interneti peab looma uus ühendus sinu läpakas,sinna peab sisestama võrgu kasutajanimi ja parool - seda saad küsida vanemate käest,nendel peab olema paber alles ,kus kirjas kasutajanimi ja parool.

Mul on näiteks kasutajanimi karb24k38 ja mingi parool seal oli :)

Muidugi internet näitab,et ühendatud aga see on local area,selleks et internet töötaks peab just selle värgi ära tegema.

davai proovin ära

 

 

----------------------------------------------

selle ubuntuga ei viitsi jamada :P


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.