Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Emaplaadi ja Wireless Cardi Drivers

Küsimus

VIP

Et siis sain oma arvutile uue kõvaketta ja pidin uuesti windowsi peale panema.

 

Panin peale ja tõmbasin teisest arvutist videokaardi driverid mis sain korralikult vist.

 

Aga siis tahtsin wireless cardi oma võtta aga seal micronet.infos panen support ja download siis ei panen seal:

Micronet-Download Center

need enda kaardi andmed ära aga ei saa vajutada Download for This Product, kuidas saaksin siis selle endale? mul on micronet pci wirless lan card sp906gk.

 

Emaplaadi driveritel on sarnane asi. Welcome to EPoX International, Inc. Home of EPoX Products in the USA and Canada. panen sealt panen file type driver ja model panen ep-8kral ja ok siis tulevad need õiged asjad aga kui download tahan siis ytleb et mingi epoxi passwordi vaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

No mul olid need cd-d olemas aga on kadunud(ei leia ylesse).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

No ma eile suht kaua jamasin. ei saanud.

Sain mingi teisi aga mis ei oli teise wl kaardi driverid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

ei olnudki g see teine oli hoopis see teine varjant sealt lehelt.

Aga ma downloadisin ära tõstsin teise arvutisse ja installisin selle ära aga nyyd see n2itab et programm on olemas ja see õige ka aga ta nagu kuskil ei n2ita et see oleks vms... lihtsalt add/remove programsis n2itab et on aga seda ei näita et oleks. Vb ta ei tunne kaarti ära ja peaks kaardi korra ära võtma? igastahes proovin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Driver Genius Professional Edition 9.0.0.180

 

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

 

Tegemist programmiga, mis tuvastav su videokaardi (driverid ja möllud, mitte ainult videokaardi kohta, vaid ka kõige muu) ning installib vajalikud driverid. Saad ise valida. Eelneva driveri võid maha lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

see tundub suht hea asi olevat aga selle jaoks on vaja internetti mida mul pole:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Türa sa taun ei mõika sittagi, nahhui sa tahad siit?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ootoot, ma ei saanud mitte muhvigi su lausest aru, installisid oma WL driverid ära jah? , tuli device managerisse kah "unknow device" asemele oma WL kaart? Kontrolli üle!

 

Nii, nüüd oled proovinud lisada uut võrku võrguviisardiga vms?

Samuti ei tee paha, millised draiverid sa lõpuks ikka tõmbasid ja kuidas sa installisid, parema klõpsuga "install driver"? Samuti võid proovida device managerist uuesti installida, sealt saab kah kas siis uuendada või installida.

 

Ning kui sa võtad WL kaardi PCI-st välja, siis peaks windows asja uuesti tuvastama, kuid suure tõenäosusega sul ta ei leia õigeid draivereid (Windows update oleks abiks) seetõttu pead ikkagi draiverid kuskilt talle ette andma.

 

Ma ei tea nüüd, kas sa ka minu jutust aru said, kuid kui midagi arusaamatuks jäi siis küsi.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Sain aru ikka et arvuti tunneb ära et see kaart on sees aga ta ei saa aru vist mis asi see on vms...

Panin teise auku ja panin arvuti k2ima siis ytles et new hardwere on leitud vms... Lihtsalt mul vist valed driverid vms... Ma ei saa aru:s device manageris ei näita et mul oleks mingi wl kaarti sees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nüüd sain emaplaadi driverid peale ja interneti driverid ka peale aga arvuti nagu ei tunne ära et see interneti kaart sees on. Nagu ei oleks ühtegi interneti kaarti arvuti küljes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mis protsessor sul on ?

 

Ja kas sul on integreeritud kaart ?


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Mis protsessor siia puutub?

Ei ole. Mul on kaart mis on ise ostetud ja arvutile pandud. 1 kruviga saan küljest võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mis protsessor siia puutub?

 

Oih, ajasin sassi emaplaadiga. (just oli teine teema protsessoriga siis)

 

Pmt jh, nagu just yeldud, tiri Everest, vaata täpsed andmed WLAN kaardi kohta ning googelda.

 

Ja siis kysin uuesti, mis emaplaat sul on ? :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nagu öeldud sain emaplaadi driverid aga nyyd ainult internet tööle saada vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.