Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

"bot diaryd" ikka "Rate" sektsiooni alla

Soovitatud postitused

Areng mis on botiga sobiks ikkagi pigem Rate alateema juurde

  • kuna sa soovid, et sinu arengut hinnataks, mis on Rate alateema mõte[/*:m:afv8ov64]
  • ja see ei anna huvitavat lisainfot mis oleks minu arust Illegal Runescape sektsiooni point - ntx teema uuest bot programmist.[/*:m:afv8ov64]

 

Selleks, et eristada Rate alateemas bottimise arengu teemasid sobiks teema ette panna "[bOT]",

näiteks "[bOT] homm88 bot 99 summon diary (82/99)"

 

Vb mõttetu teema aga noh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep see julmalt hea mõte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kedagi ei lüpsa teie kuradi runescape, hea et teil seal üldse alateema on, ärge vinguge.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
You failed, runescape peakski ainult olema

 

Hehh, siis sel juhul oled küll valesse foorumisse sattunud.

See foorum siin on eelkõige VABA AJA foorum.

Ja ei feilinud ma midagi, nõme sõna.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hehh, siis sel juhul oled küll valesse foorumisse sattunud.

See foorum siin on eelkõige VABA AJA foorum.

Ja ei feilinud ma midagi, nõme sõna.

 

See on ikkagi suuremosa runescape foorum pigem kuna enamus kasutajatest siin rsorid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ikkagi suuremosa runescape foorum pigem kuna enamus kasutajatest siin rsorid:D

 

Kus ta on siis, rs alateemadel on muidugi palju lugejaid ja sealseid kasutajasid, aga selliseid teisi on kokku rohkem.

Ja miks peaks vaba aja foorumis eelistama mingit mängu?

Mind see küll eriti ei puuduta, aga ikkagi, te tekitate üüleliigset tööd modedele.

Ollu, ära seekord warni, üritasin seekord inimlikumalt kirjutada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea idee.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol , kui te ei mäleta , siis see Vahvel.Net - Powered by vBulletin sai alguse rs leheküljest ja see oli ka algselt rohkem runescapele mõeldud ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jälle hakkas tore spamfest pihta, sest üks pubekas peab jälle postitama, et "ärge vinguge, teil vähemalt veel rs alateema". Läheb veel VÄHEMALT see õppeaasta, et siin foorumis oleks teised alateemad tähtsamad kui RuneScape. Minu enda jaoks on ka juba vaikselt teised teemad > runescape, aga sellepärast ei tasu enamusele vastu hakata rääkima..

 

Minu arust oleks see idee hea, aga siis peaks kindlalt [bOT] ees olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kedagi ei lüpsa teie kuradi runescape, hea et teil seal üldse alateema on, ärge vinguge.

 

 

Runescape all see foorum elabki.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle hakkas tore spamfest pihta, sest üks pubekas peab jälle postitama, et "ärge vinguge, teil vähemalt veel rs alateema". Läheb veel VÄHEMALT see õppeaasta, et siin foorumis oleks teised alateemad tähtsamad kui RuneScape. Minu enda jaoks on ka juba vaikselt teised teemad > runescape, aga sellepärast ei tasu enamusele vastu hakata rääkima..

 

Minu arust oleks see idee hea, aga siis peaks kindlalt [bOT] ees olema.

 

Keda sa siin "pubekaks" kutsud, tatt, vaata peeglisse ennem kui siin sõnu pilduma tuled. Mind nagu ülde ei koti et sa mingi kuradi eeskujulik oled.

 

Lol , kui te ei mäleta , siis see Vahvel.Net - Powered by vBulletin sai alguse rs leheküljest ja see oli ka algselt rohkem runescapele mõeldud ...

 

Ma mäletan rs24-a aegu veel väga hästi, kuid NÜÜD, loe mu huultelt "NÜÜD" on see vaba aja foorum.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keda sa siin "pubekaks" kutsud, tatt, vaata peeglisse ennem kui siin sõnu pilduma tuled. Mind nagu ülde ei koti et sa mingi kuradi eeskujulik oled.

 

 

 

Ma mäletan rs24-a aegu veel väga hästi, kuid NÜÜD, loe mu huultelt "NÜÜD" on see vaba aja foorum.

 

Sorri,aga vanasti oli see Rs2eesti,ajad teise foorumiga sassi :)

 

Kuigi jah,olen 99.7% kindel,et ~70% Vahvli kasutajatest on RuneScapega seotud mingil määral.Seetõttu peaks juthkond ikkagi rohkem(Või sama palju,nagu hetkel,whatever) tähelepanu pöörama RSile.

 

Ontopic: Hea idee,Homm (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.